Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyek apró célzásokat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek apró célzásokat? Vagyis inkább milyen utalásokat tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú aki nagyon tetszik,én is neki ez látszik meg mondják a haverjai,de nem merünk lépni. Apró jeleket szeretnék neki adni arra hogy tetszik nekem,úgy hogy megértse,de ne legyen túl egyértelmű:"D

szval légyszi irjatok ilyeneket ha tudtok:) köszi😙



2017. dec. 26. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mosolyogj rá, csavargasd a hajad, írj rá neten, kérdezd meg milyen volt a napja, kezdjetek el beszélni, és kialakul.


[link]

2017. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia! mi ott tartunk hogy minden nap egymásra irunk hog szia micsinálsz,mizu? Es utana orakat chatelunk. Tehat amiket leirtal azok ugy megvannak kb de koszcsi a linket 😙
2017. dec. 26. 00:33
 3/9 anonim válasza:
Szia! Velem is ugyanez van :D Én nagyon jóban vagyok vele, úgyhogy nekem kicsit könnyebb. De szerintem próbálj meg minnél több időt eltölteni vele, beszélgessetek soka. De semmit se vigyél túlzásba, nehogy úgy érezze, hogy nyomulsz rá. Próbáld meg elérni azt, hogy bízzon benned :) Bennem már megbízik és jóban vagyunk, sokszor együtt megyünk haza.
2017. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Latom a kerdesembe nem irtam bele hogy nagyon joba vagyunk mi is nem együt megyünk haza mert máskor megyünk haza és máshol lakunk na de az alényeg hogy megbízunk egymásban és már barátok vagyunk
2017. dec. 27. 00:15
 5/9 A kérdező kommentje:
jaj bocs elkuldtem na szval joba vagyunk csak nem mer egyikünk se lépni de köszi a válaszokat.
2017. dec. 27. 00:17
 6/9 A kérdező kommentje:
😙
2017. dec. 27. 00:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerelmet vallot❤❤❤
2017. dec. 29. 00:21
 8/9 anonim válasza:

Jaaaj de jó😍😍 Gratulálok :3 Nekem még nem vallott szerelmet, de már nagyon közel áll hozzá és látszik rajta is, hogy én is bejövök neki.

Úgyhogy további sok sikert és sok boldogságot!❤❤❤

2017. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kösziii😍😙❤

Sok sikert neked is😍😍😚😚❤❤

2017. dec. 31. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!