Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék felé közeledni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék felé közeledni, utalásokat/célzásokat tenni?

Figyelt kérdés
Van a suliba egy srác, egy évvel felettem van, és nekem nagyon bejön.Szoktam vele szemezgetni, néha pár másodpercig egymás szemébe nézünk. Nem tudom, hogy meleg-e ezért nem is tudom, hogyan tudnék hozzá közeledni, még sose beszéltünk szóval fura lenne ha egyszer csak odamennék hozzá, és eléggé bátortalan is vagyok ilyen téren. És attól is félek, hogy mivan akkor ha Ő nem meleg? Teljesen tanácstalan vagyok:(

2016. szept. 10. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
menj oda és nyisd ki a szád.. bonyolult!
2016. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szóló, kissé nyersen fogalmazott, de igaza van. Anélkül nem tudsz előre menni, ha nem kezdesz el járni (ez esetben beszélni).

Ha egy suliba jártok, akkor nyugodtan kezdeményezhetsz beszélgetést, akármiről: tanárok, diákok, sport, személyes dolgok, vagy akár az adott cselekvésére is rá kérdezhetsz (Milyen romantikus, egy első találkozás, ami el lett tervezve >.<)

És ha már van némi köszönő viszonyotok (vagy több), akkor próbálj puhatolózni.

Viszont a rákérdezés nem tanácsos ez esetben.


Szurkolok, remélem, hogy nem véletlenek a szemezéseitek :D

2016. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most új suliba kezdtem, azt hiszem alattam 1-2 osztállyal van egy srác, eddig kétszer láttam, de nagyon aranyos stb...

Én örülnék neki, ha ő kezdeményezne, de lehet nem is az :D

De az osztályba is van pár helyes srác, akik talán azok, de most nem kellene ilyenekkel foglalkoznom még, majd ráér még pár év múlva :D


Szóval csak bátran, lehet, hogy ő is olyan mint mi, bátoratlanok ilyen téren :D

2016. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Sikerült már beszélned vele?

(A plátói szerelem lassú kínzó szenvedés.)

Most ebben az évben vetted észre, vagy már előző év(ek)-ben is láttad már?

2016. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnos:/ Elég félénk vagyok..már tavaly is láttam akkor ő volt 10.-es...tudom..szenvedek is miatta rendesen..
2016. szept. 14. 06:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a volt plátói szerelmemmel kerültem újra egy osztályba(Mert most új suli, érettségi felkészítő), pedig már alig vártam, hogy elkerüljünk egymás közeléből.

De amúgy különösebben nem hat rám, legfeljebb néha 1-2 kósza gondolatom támad, de majd ez idővel elmúlik.

Én léptem felé, de azt mondta, hogy csak viccelődött velem(kézfogás meg stb.. haha :D ), aztán elmondta mindenkinek, de amúgy jóba vagyunk, suliba néha dumálunk.

2016. szept. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismét #2

Nincsenek azonos időben órátok, mint tesi, vagy ilyesmi? Mert akkor ha leszakad/ még nem értek haverjai oda, akkor lehetne esélyed beszélni vele. Mert az igaz, hogy folyosón leszólítani valakit elég húzós...

Vagy ha menzán ebédel, még ott is lenne valami esélyed (ott bárkivel össze lehet "barátkozni". :P)

2016. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!