Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek az elutasítástól, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az elutasítástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 16 eves, tetszik egy fiú és régebről ismerem, félek hogy elutasít... lehet ki fog gúnyolni vagy ilyesmi... egy suliba jarunk én 10.es ő 11.es... ,,igénytelen” kommentelők kíméljenek!!

Előre köszi! ❤😊🙏🏻



#Félek...
2017. dec. 26. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nyomaaaaasd, menj oda!!! Elutasít és akkor mivan? Fogod magad és elsétálsz és utána meg jól fogod magad érezni mert nem történt semmi különös. Amúgy meg nagyon támogatom hogy te kezdeményezel bár velem is ez történne és nem a barátnője mondogatná nekem, hogy neked tetszik amugy a barátnőm, járnál vele....
2017. dec. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá, majd alakul valami, ne aggódj :) arra vigyázz, ne essen le hamar a bugyika :)

És ezt most minden jóindulatommal írom :)

22f

2017. dec. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha elutasít akkor mond neki ezt: "You're gonna miss this ass!"
2018. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Merd megtenni! Ha nem teszed meg akár elronthatod a következő éveidet. Tapasztat😞
2018. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!