Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék összebarátkozni...

Szeretnék összebarátkozni bizonyos emberekkel, de félek az elutasítástól. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Van pár ember, akik szimpatikusak számomra, és szívesen összebarátkoznék velük, de az a baj, hogy félek attól, hogy esetleg nem kedvelnek, nincs kedvük velem barátkozni, és ha keresném őket, hogy beszégessünk, találkozzunk, akkor csak kényszerből lennének velem, mert nem akarnak megbántani azzal, hogy megmondják, hogy nem vagyok nekik szimpatikus.

Például van egy lány, akivel egy suliba járok, de nem vagyunk osztálytársak. Beszélgettünk már többször is, egyszer találkoztunk is iskolán kívül, de nem lettünk barátok, és ez már elég rég volt. De én szívesen barátkoznék vele. Meg még van pár ember, akikkel régen beszélgettünk, de sosem lettünk barátok, én viszont szívesen beszélnék velük újra. De egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mit gondolnak rólam. Lehet, hogy már azt sem tudják, ki vagyok, vagy utálnak, és csak azért találkoznának velem, mert nem akarnak megbántani. Szerintetek mit kellene tennem? Keressem meg őket, és beszéljek velük, vagy inkább ne, mert lehet, hogy nem vagyok nekik szimpatikus?


2015. jún. 20. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Palvin Barbival szeretnék összebarátkozni. Én is félek.
2015. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!