Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Jó pár éve megismerkedtem egy lánnyal akivel egy iskolába járok. Elég jó viszonyban vagyunk és próbálok neki egy kicsit udvarolni. Sajnos nem mutatja azt, hogy szerelmes lenne belém, rezzenéstelen arccal elmegy mellettem az iskolában. Viszont, ha szóba állunk egymással eléggé kezd nyitott lenni felém. Pár hete történt egy nagyon érdekes eset: Egy dolgozat írás előtt volt az osztálya és én mivel ezt a dolgozatot megírtuk és én tudtam, hogy hasonló lesz elmondtam nekik a tételt és szerencsere azt kapták amit én mondtam így hálából ez a lány az osztály nevében vett nekem egy óriás oreos milkát. Szóhoz sem jutottam erre.

14/f



2017. dec. 26. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Udvarolgass neki, bókok ezreit nyilvánítsd elé.

Majd szépen oda állsz elé és megmondod az érzéseidet felé.

Csak így fogod megtudni h mit érez a lány irántad.

Remélem segíthettem!

15/l

2017. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!