Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szokta egy 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokta egy 14 éves lány leplezni ha szerelmes egy fiúba?

Figyelt kérdés
Osztályomban van egy lány aki velem egy idős és szerelmes vagyok belé de a lány azt mondja hogy ő nem de a barátnője azt mondja hogy valójában tetszem neki. hogy leplezi egy lány ha tetszem neki?

2017. dec. 26. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Sehogy. Hangrogzitot be kapcsoltatod a masik csajjal es vissza jatszod neki.
2017. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat ha lehet
2017. dec. 26. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert nem szerelmes, attól még tetszhetsz neki. Hívd el randira.
2017. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en ugy leplezem, ha talan sejti hogy tetszik nekem de en nem akarom hogy tudja, hogy ugy teszek mintha levego lenne, pl.nem keresem a tarsasagat vagy megprobalok nem nezni ra. ez legtobbszor osszezavarja a sracot es elbizonytalanodik.
2017. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán merek közelről belenézni annak a fiúnak a szemébe aki tetszik, azért mert félek hogy ha mélyen belenézek a szemébe azzal elárulom mennyire tetszik nekem.

Márpedig a szemek nem hazudnak. Legtöbbször én is nagy sikerrel a levegőnek vételt alkalmazom. Nem is közeledik felém, elbizonytalanítottam, de az is lehet, hogy egyáltalán nem is jövök be neki csak beképzeltem :(

2017. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Jaj szerelem fell allt..
2017. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!