Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az hogy egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy egy fiu allitolag szerelmes belem de neha le se sz*r?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akibe szerelmes vagyok es azt mondta hogy o is belem es a multkor sem irt 2napig (de utana megtudtam az okat) de utana bocsanatot kert es kibekultunk, es mindig mondja hogy mennyire seret meg minden, de most meg megint nem is ir meg semmi. Miert van ez?:(

2017. dec. 14. 21:01
 1/6 anonim válasza:
62%
Ha ő is ennyire ír csak helyesen, akkor jól is teszi ha nem ír - ami nem megy, azt nem kell erőltetni. :D
2017. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesiras miatt
2017. dec. 14. 21:20
 3/6 anonim válasza:
Gyerekek vagytok még, ne erőltessétek. Ez az ír-nem ír dolog annyira dedós. Mindenkinek van saját dolga, nem ülhet ott a gép előtt mindig, amikor te úgy akarod. Teret kell hagyni egymásnak.
2017. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Görgess le az 5. Pontig és olvasd el...


[link]


Szerinted nem ők is a netről akarnak okulni, csak rossz helyről teszik? XD

2017. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én teljesen nem értem, hogy ez a chat mánia mire jó. Én inkább szeretem, ha személyesen jelen van, akivel beszélek és nem monológokat írunk egymásnak, amivel elbeszélgetünk egymás mellett.

Ha dumálni akar velem a csajom, elmegyünk sétálni, teázni, leülünk kettesben, beszélgetünk, figyelek. De nekem a telefonomon 5 percenként csipog, megírom neki, hogy ha beszélni akar, beszéljen, ne írjon.

2017. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám, én is fiú vagyok és bizton állíthatom hogy lesz*rlak
2017. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!