Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok romantikus lány....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok romantikus lány. Ezért dobtak. Változtassak magamon?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, aki nyomult rám. Virágokat adott, becézgetett, folyton keresgetett. Szóval, ég és föld voltunk. Én nagyon-nagyon hálás voltam, hogy megismertem, de szakított fél év múlva, mert azt hiszi, hogy barátként tekintek rá.


》Viszozom az ölelést, de ritka eset, ha valakit megölelek.

》Nem becézgettem.

》Ritkán mondtam neki, hogy "szeretlek". Majdnem sosem. Csak kényszerből. De attól még szerettem.


Ilyen alap dolgokat nem csináltam abban a kapcsolatban.

Mégis éreznie kellett volna, hogy törődtem vele. De a fent említett nyálas dolgokat nem nagyon tudom elviselni.



2017. dec. 27. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell változnod csak ha te is úgy érzed. Neki más igényei voltak a kapcsolatban.
2017. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kényszerből ne csinálj semmit!
2017. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
<3
2017. dec. 28. 15:22
 4/6 anonim válasza:

Ahogy más mondta, kényszerből ne csinálj semmit!

Ha valaki együtt van veled és szeret, elkéne fogadnia, hogy nem vagy olyan romantikus típus. Az az ő baja, hogy dobott, mert neki nem tetszett ez.

Te érzed a legjobban, hogy változni akarsz-e. Ezek csak apróságok voltak.

Ha új barátod lesz, akkor tudd meg, hogy ki ő valójában. Lehet, hogy nem szeret becézgetni, stb...

Sok sikert!

2017. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kulonbozoek vagyunk,mindenkinek mas jon be.speciel en sem szeretem,hogyha valaki folyamatosan rajtam log,illetve 5percenkent mondja hogy mennyire szeret.a nyuszikam,cicam,es hasonlo nevekrol nem is beszelve.konkretan emiatt nem mukodott nekem sem a volt "majdnem baratnommel".

O nem volt hozzadillo,valoszinuleg talal majd egy hasonlo embert,akivel mindenhol mindenki tudtara adhatjak folyamatosan,hogy hogy imadjak egymast.es te is talalni fogsz valakit,akivel nagyon jol meglesztek nyaladzas nelkul :)

2017. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez jól esett :D

Köszi nektek is!

2017. dec. 29. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!