Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mikor tegyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mikor tegyem? Mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Szóval kb egy éve szerelmes vagyok egy fiúba. Nem tudom, hogy ez kölcsönös-e, teljesen kétértelmű a srác, néha konkrétan kimondja, hogy szeret és akar, néha meg hetekig csak annyi a reakciója, hogy “lol”, “dude”, “:((“

Tavasszal összejöttem egy sráccal, csak hogy lássam, hogy a szerelmem - legyen xy- féltékeny lesz-e.

az volt/ most is az. folyton arra bíztat, hogy szakítsak vele, sokkal jobbat érdenlek.

szóval a fiu, akivel összejöttem idegbeteg, ordibál, mindenféle testéből élő nőnek hív hív, azt mondja megcsalom, szétveri a házat. akárhányszor szakítani öngyilkosságot kísérel meg ( a moderátorok nem engedték kiirni mit csinál), stb.

teljes lelkiterrorban érzem magam, de nem ez a történet leglényegesebb resze.

már elhatároztam magam a szakításra, karácsonykor nem akartam, mert na, nem vagyok szararc. Szilveszter elott kéne tennem, vagy utána? Nem akarom, hogy tuladagolja magat bánatában, viszont xy velem akar ünnepelni.

Tanácstalan vagyok.


2017. dec. 27. 23:16
 1/1 anonim válasza:
Az idő erre sose jó úgyhogy minél hamarabb annál kevésbé fáj mindenkinek. Próbáld meg a szakítást vele minél hamarabb de ne azért mert a másikkal akarsz szilveszterezni és ne lerázósan kezeld a szakítást hanem megbeszélősen. Üljetek le egymással szembe és türelmesen mond el hogy nincs értelme mert nem szereted és nem is vagytok jó hatással egymásra.
2017. dec. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!