Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Testvérem legjobb barátja mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvérem legjobb barátja mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen beleszerettem a testvérem legjobb barátjába csak nem tudom hogyan mutassam ki felé. Nagyon sokat vagyunk együtt meg rengeteget beszélgetünk. Voltunk már együtt egy hétvégi fürdőzésen meg most elhívott magához, hogy együtt karácsonyi vásározzunk. Minden nagyon jó volt mégsem történt semmi... Folyamatosan egy hullámhosszon vagyunk mégsem lép mit csináljak, hogy történjen valami?

2017. dec. 28. 17:06
 1/5 anonim válasza:
Kort, nemet tudnál írni? Azt írod hogy nem lép. De te sem lépsz. Lehet ő meg te rád vár, de az is lehet, hogy ő nem úgy tekint rád.
2017. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én L:18

Ő F:20

2017. dec. 29. 18:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Mások szerint is nagyon valószínű, hogy bejövök neki. Ezért is kérném a segítséget, hogy mit csináljak?
2017. dec. 29. 18:15
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha ennyire "biztos" a dolog, akkor mondd el neki mit érzel. Így rögtön kiderülne, hogy viszonozza vagy sem.
2017. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fél megcsókolni, ugyanez volt velem és a barátommal is. Azt mondta, sose látta rajtam hogy közelednék (testileg). Szerintem tegyél apró jeleket, hátha csak bátorítani kell.
2018. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!