Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni azzal a...

Mit lehet tenni azzal a fájdalommal, ha cserben hagy a legjobb barátod? Nekem olyan volt mintha a testvérem lenne

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Tanulni kell belőle.

Nem szabad egy olyan dologhoz ragaszkodni, ami csak egyoldalú. Különben kijelenthetnéd nyíltan, hogy a szolgája vagy. Esetleg egy puli kutya.

Cserben hagyott, oké vége az egésznek.

2016. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom igazad van, de én annyit tanultam belőle, hogy nem bízom senkibe.
2016. szept. 13. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg lehetne önvizsgálatot tartani.

Ő is tudta hogy a legjobb barátod volt?

Lehet hogy nem vagy együttérző ..talán nem hagyott el csak nehéz időszakon megy át, talán gondja van és nem akar terhelni...annyi minden lehet.

Tudod ha a legjobb barátom lenne..nem ide tenném fel a kérdést hanem a két szép szemébe.

2016. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor a legjobb barátom (30 F) nem szólt hozzám ès hanyagolt, akkor nem duzzogtam, hanem felhívtam, hogy van-e valami gondja.

Kiderült, hogy megharagudott rám amiért nem megfelelően reagáltam valamire. Rájöttem, hogy tényleg paraszt voltam, bár ez akkor nem tűnt fel. Megbeszéltük, azóta minden ok.

Az a barát aki mindent tud rólad, mindenben számíthatsz rá és olyan mintha a testvéred lenne, nagyon ritkán hagyja cserben ok nélkül az embert.

28N

2016. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A PÁSZTOR ***** válasza:
100%
A hozzánk közel álló személy elvesztése mindig együtt jár egy gyász időszakkal. ( nem kell meghalnia , elég ha megszakad a kapcsolatunk) Ez az időszak az együtt töltött idő függvényében néhány hónap, de akár 1-2 év is lehet. Addig bánt az elvesztése, de valóban tanulhatsz belőle, de nem úgy, hogy nem bízol senkiben hanem úgy, hogy másokkal máshogy bánsz ,átértékeled az embereket és önmagadat is. Azzal, ha harag vagy csalódottság uralkodik a szívedben, csak magadnak ártasz. Kezdj szeretettel fordulni az emberek felé körülötted és meglátod sok barátod lesz szeretnek majd téged is és hamarosan találsz igaz barátokat akik nem hagynak el.
2016. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!