Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiu (akivel mar ismerju...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu (akivel mar ismerjuk egymast) azt mondja nekem egyik nap, h, , szeretlek" masnap pedig azt mondja, h, , bocsi de meg nem allok keszen uj kapcsolatra", (csak ezt hosszabban) akkor az mit jelent? Szeret, vagy nem?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 23:41
 1/2 anonim válasza:
Milyen kontexusban mondta neked h szeret? Ha félig részegen akkor nyilvan a pia beszél belőle, de ha nem akkor én a második megnyilvánulását csak egy olcsó kifogásnak fognám fel a helyedben. Ha tetazik neked akkor te is tudasd vele és úgy majd felbátorodik
2017. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, lehet hogy részeg volt. DE!: általában részegen sokkal őszintébb az ember.


Az is lehet, hogy simán csak bizonytalan a saját érzéseiben (ez még akár ilyen 16-17 éves fiúknál is megtörténhet, bár ugye a korral egyre ritkábban; meg azt nem írtad hogy mennyi idősek vagytok :D )


Ha én a helyedben lennék, várnék egy kicsit egy újabb ilyen megnyilvánulásra. Viszont ha mondjuk eltelik egy-két hét és nem mond semmit, akkor érdemes rákérdezni hogy akkor most mi van, hogy ha mégse akar semmit akkor ne vesztegesd rá az idődet ;)

2017. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!