Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek kezdeményező fél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek kezdeményező fél szájra puszi esetén, lány létemre?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem, fordítva is észrevettem, hogy nem vagyok közömbös számára. Már évsk öta ismerjük egymást, relatív közel is állunk egymáshoz.

Amikor vele vagyok nagyon gyorsan múllik az idő, mindig mosolyognom kell. Szoktunk birkózni is, meg kergetőzni, direkt élvezi kiprovokálni az ezeket, szeret piszkálni is, tehát olyan, mint egy nagy ovodás gyerek. Szokott bókolni is a való világban, virtuálisan pesig a snapchat-en szokott félreértelmezhetetlen képeket küldeni (félmeztelen, edzős, kád).

Bezzeg nyuszi, (haverjai szerint béna a csajozásban) és ha úgy érzem, arra, hogy ő merjen lépni nagyon sokat kellene várni.

Ez esetben kezdeményezhetek én, mint lány? Nem nagy dologra gondoltam, de hátha egy szájra puszi meghozza a bátorságát. Szoktam jeleket küldeni felé,de tényleg mintha nem merne lepni, vagy tanácstalan lenne, vagy rám várna (nem tudom).

16 évesek vagyunk

A válaszokat előre is köszönöm:)


2017. dec. 30. 08:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Valamint bocsánat az elgépelésekért, telefonról továbbra is béna vagyok:)
2017. dec. 30. 08:57
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Ez a fiú olyan,mint egy óvodás nyuszi. Gyerekes és bes..zari. Ez neked vonzó? Ajjajj....És még tapadnál is rá.
2017. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérlek, ne sértegesd se őt, se engem. Mindenkinek más a személysége, és mindenkinek más tetszik. Ezek olyan dolgok, amikről senki se tehet, úgy kell elfogadni, ahogy vannak.
2017. dec. 30. 09:16
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Már hogyne tehetne róla, hogy milyen. Ez főként döntés kérdése,hogy én most dolgozok az önbizalmamom, és leszek tökös csávó, vagy maradok egy nyuszi, akinél a lánynak kell kezdeményezni. És ez rád is vonatkozik, mert eldöntheted,hogy milyen társat szeretnél magad mellé. Határozottat, aki képes irányítani egy kapcsolatban és fel lehet rá nézni, mint fiú/férfi, vagy az ellenkezőjét, akiből jó eséllyel papucs lesz házasságban. Lehet hátat fordítani, és azt állítani, amit te, de ettől még nem lesz igaz. Én nem bántásból írom, amit, hanem ezek tények. Jellemfejlődésnek hívják, ismerős a szó?
2017. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tegyük félre azt a tényt,hogy neked nem szimpatikus az egész helyzet.

Elfogadom a te álláspontodat is, mert igen, lehrt fejleszteni ezeket a dolgokat, de az is rengeteg idő.

De mist kanyarodjunk vissza a kérdéshez, mert a válaszadás alól kibújtál.

2017. dec. 30. 10:19
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
12 evesek szintjen vagytok. maradjatok meg baratok mert te es a fiu is eretlen egy kapcsolathoz a viselkedesetek alapja .
2017. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Igy van, maradjatok barátok, majd ha tőbbet akar tőled, akkor majd vesz bátorságot...
2017. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan tedd meg. Vannak bátortalanabb fiúk, ez van.
2017. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5: Ja, bocsáss meg, akkor a válaszom: Nem.
2017. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem meg nyugodtan megteheted. Vagyis én nem bánnám, ha a lány kezdeményezne.

Sok sikert nektek!

17/f

2018. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!