Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lepattintott, most meg ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lepattintott, most meg ki akar békülni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, az történt, hogy régen nagyon jóban voltam egy fiúval, sokan azt hitték, hogy járunk, amit meg is értek, mert ölelés/puszi elég gyakori volt. Aztán a srác egyszer csak lepattintott de semmivel nem indokolta. És nemrég ráírt az egyik barátnőmre, hogy szerelmes belé és küldjön pucér képet, mert ma arra verné ki. Fontos tudni, hogy a barátnőm és én is 12 évesek vagyunk a fiú meg 14-15 (nem tudom). Aztán még azt is írta a barátnőmnek, hogy ki akar velem békülni.

Írjak rá kedvesen? Vagy inkább veszekedjek vele? Az a baj, hogy nyáron egy táborba megyünk. Mit tegyek? Nagyon bunkó volt velem, de én szerintem meg tudnám neki bocsájtani. Segítsetek!



2017. máj. 22. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne békülj ki vele! Ez a srác éretlen. Ráadásul csak a szexre hajtana, abból is látszik,hogy olyan képet kért!

Te még ráérsz 2-3 év múlva a fiúkkal foglalkozni, addigra te is megéredsz egy tényleges kapcsolatra.

2017. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnek teljesen igaza van!
2017. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne békülj ki egy ilyennel.
2017. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!