Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bizonytalan vagyok abban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok abban, hogy tetszem-e neki, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok .

Akik szerint korai azok ne is olvassák tovább !

14 éves a fiú is , osztálytársam , és oki hogy nem a legjobb az osztálytárs kapcsolat , de már csak fél év van és most belefér .

A lányoknak az osztályban azt mondja hogy nem tetszem neki , internetes barátnőim szerint meg pont ezeket a véleményeket kellene kizárnom , mert pont nem a lányoknak mondaná ezt el .

Én tudattam vele , hogy tetszik , mindenben amiben csak tudok segítek neki és amikor csak tudok cuki vagyok vele 😊

Ez olyan fura érzés

Voltam már beleesve más srácokba is , de ez annyira más , már ha van egy helyes fiú , akkor is csak azt mondom , hogy nála senki sem kedvesebb , aranyosabb .

Nem tudom hogy mit tegyek , úgy érzem valami fűz hozzá és ha akarnám sem tudnám feladni !

Nagyon szeretném hogy őbis így érezzen , de nem tudom , hogy ezt hogy érjem el .

Most tudom , hogy legtöbben a kis idiótát látják bennem , hogy miért futok egy fiú után , de miért , akineknez a véleménye annak válaszolnia felesleges .

Szeretném megtalálni a megoldást arra hogy hogyan kerüljek közelebb hozzá .

Ez egy nagyon zagyva "fogalmazás" , tudom .

Aki tud segítsen !


2017. dec. 30. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Egyaltalan beszeltetek mar?🙄

Szerintem ha nem kezdemenyezett akkor semmi nem lesz belole.

Tapasztalatbol mondom.

2017. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ékezet nélkül írsz ezért kétértelmű amit írtál 😅

1. Ha úgy érted beszélünk-e , akkor igen , és sokat szórakozunk suliban

2. Ha úgy érted beszéltünk-e erről egymás között , akkor nem , nem beszéltünk erről .

2017. dec. 30. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:

1.-re ertettem

De ő kezdeményezett már nálad?

2017. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem :/

Esetleg tudnál olyat mondani amivel többet megtudhatok ?

2017. dec. 30. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Talan kerdezd meg tole.Vagy ha egy haverjaval joba vagy,akk kerd meg h kerdezzen ra
2017. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Legjobb barátom a haverja , igen én lány vagyok és a legjobb barátom egy fiú :D

De neki sem mondd semmit , szóval szerintem marad az hogy cukiskodok vele , segítek neki mindenben :D

2017. dec. 31. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!