Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nálam sokkal vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nálam sokkal vonzóbb fiúnak tetszem, és bizonytalan vagyok magamban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Furcsálltam is, hogy gyakran akar velem újabban találkozni, de azt hittem csak barátkozni szeretne, mert ilyenre már volt példa.

Ma vele ebédeltem, és hazakísért, megcsókolt, vagy 10 percig csókolóztunk a kapuban.

Picit félek a csalódástól, mert mindig is rengeteg lánynak tetszett, én pedig sosem voltam a fiúk kimondott kedvence.

17L



2015. ápr. 4. 18:21
 1/2 Kisboltos ***** válasza:

Ha most nem adsz esély magadnak, legközelebb mikor fogsz?

Lehet neki te vagy az ideál, ezt nem tudhatod.

Annyit esetleg tehetsz, hogy óvatos leszel.

Picit küzdjön érted, de még véletlenül se játszd a jégkirálylányt.

2015. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bátran :)
2015. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!