Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonytalan lehet a fiú vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan lehet a fiú vagy nem tetszem neki? Miért nem lép? Szerintem már rég észrevehette volna, hogy tetszik nekem. Vagy még mindig nem veszi észre, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem, de valahogy sehogy sem alakulnak a dolgok. Talán azért, mert még nem volt kapcsolatom, nem randiztam még, így egy kicsit bizonytalan vagyok azt illetően, hogy mit kellene tennem. Bár, érdekes, mert egyébként pedig pont, hogy felszabadítólag hat rám a fiú, ugyanis, ha találkozunk suliba, vagy esetleg beszélgetünk fb-on tök nyugodt vagyok. Pedig korábban nagyon paráztam, ha összefutottam azzal, aki tetszett éppen.


A helyzet a következő:

Többnyire én keresem őt, viszont tök jókat szoktunk beszélgetni. A hétvégén küldtem neki egy üzenetet, mert tudtam, hogy a mai nap nagyon fontos lesz az életében. Szóval sok sikert kívántam meg ilyesmi. A válaszból érezhető volt, hogy jól esett neki az a pár kedves sor és azt írta, hogy aranyos vagyok. Ez talán jó jel, legalábbis én így érzem. Más utalás vagy jelzés nem igazán volt részéről. Amikor találkozunk, mindig rám néz és mosolyog.


Nem tudom hova tenni ezt az egészet, mert nagyon jókat szoktunk beszélgetni, és mindig kedves velem, viszont nem szokott keresni.

Már minden lehetőség átfutott az agyamon, én ezekre gondoltam:

1) Bejövök neki, de bizonytalan. Ez talán logikus, hiszen, ha bizonytalan, akkor nem lép. Viszont, ha nagyon bele akarom magyarázni, az, hogy kedves és figyelmes velem, hogy jókat szoktunk beszélgetni, hogy mindig rámnéz és mosolyog, ha találkozunk, ezek talán jó jelek.

2) Nem jövök be neki, bár ezt nem tartom valószínűnek. Ugyanis egyik ismerősömnek is bejön a srác, amit a fiú valahonnan megtudott, de mivel nem jön be neki a lány, megmondta, hogy nincs esélye nála. Ez arra enged következtetni, hogy ha tudja, hogy tetszik nekem, de én nem tetszek neki, akkor nekem is megmondaná, hogy nincs esélyem nála, lépjek tovább..

3) Az utolsó pedig az, hogy még mindig nem veszi észre, hogy tetszik nekem, bár ez nekem elég furcsa. Hiszen eléggé érdeklődő vagyok iránta, amikor beszélgetünk szoktam kérdezgetni, egyre jobban próbálom megismerni, amiben úgy érzem, ő is partner valamennyire. Szoktam neki kedves dolgokat írni ( a múltkor meccsük volt, előtte írtam neki, hogy majd gondolok rá, azért ez megint csak jelzés, akárkire nem szoktam gondolni és akárkinek nem is írom, hogy gondolok majd rád). :D



Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit tegyek. A héten talán felvetem az ötletet, hogy találkozzunk valamikor, de megmondom őszintén, félek, hogy pofára esek.


A leírtak alapján mit gondoltok? Bizonytalan lehet? Vagy nem tetszem neki? Vagy nem vette észre, hogy tetszik nekem? Az jó jel, ha aranyosnak tart, ugye? :)



2012. dec. 11. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, de a legegyszerűbb, ha te kezdeményezel.

Hívd el valahova.

2012. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" A héten talán felvetem az ötletet, hogy találkozzunk valamikor, de megmondom őszintén, félek, hogy pofára esek."

Tedd meg, és ne félj a pofáraeséstől, végülis mit veszíthetsz?

Voltam már olyan szituban, amikor nagyon hasonló helyzetben a pasi közölte, hogy félreértettem, ő nem akart semmit (a vonzalom megvolt, más miatt nem akart), de tudtuk kulturáltan kezelni, azóta is beszélőviszonyban vagyunk. Értelmes emberek tudják kezelni az ilyen helyzeteket.

2012. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Az eszem tudja, hogy ezt kellene tenni, el kellene hívni valahova. De a szívemben nagy a kérdőjel. Egyik pillanatban úgy érzem, hogy igen, tényleg el kell hívnom és érzem, hogy meg merem tenni, de következő pillanatban képtelennek érzem magam erre. Nagy a vívódás bennem :)

2012. dec. 11. 19:41
 4/6 Pali1977 ***** válasza:
Ahogy leírtad, talán nem egészen egyértelmű neki, hogy te többet szeretnél, így azt tanácsolom, tedd azzá :) Ne legyen kétsége sem felőle. Viszont az is elképzelhető, hogy csak egy jófej barátjának tart. Viszont ha így van, akkor is megéri megtudni, hogy álltok egymással :) Mindent bele :)
2012. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És azonkívül, hogy elhívom találkozni, mivel tehetném egyértelművé, hogy bejön nekem?
2012. dec. 11. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
# 3 Jaj de ismerős! :D
2012. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!