Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány % esély van rá, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány % esély van rá, hogy szeret engem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit pár éve ismertem meg. Régen, nem nagyon beszélgettünk sokat, inkább csak "játszottunk". Volt olyan, hogy azt mondta nekem, hogy okos vagyok. Utána, sajnos én azt mondtam neki viccből, (amit nem tudom hogy hogy értelmezett. Ja és persze baromira elszúrtam, és béna vagyok.) hogy csúnya. Akkor utána, nem nagyon beszélt velem. Aztán az elmúlt hónapokban, kezdett megint hozzámszólni, meg ilyesmi. Azóta én is próbálom helyretenni a hibámat, és minnél többet kommunikálni vele. Mennyi esélyem van? Vagy végleg elpártolt tőlem? 13/f Köszi a válaszokat! :)

2017. dec. 30. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

De milyen dolog, hogy azt mondod neki h csúnya? (Akár viccnek szántad,akár nem)

Ha szetetnéd megkapni a lányt akkor tedd rendbe a hibádat,igen.

Egyébként esély az mindig van. Hogy hány? Az már mellékes kérdés...

15/l

2017. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
2017. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
56.7%
2017. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lánynak csúnya ilyet nem mondunk !!!!! ( még ha tényleg az is ) , DE azt lehet mondani hogy nem vagy az én ízlésem ... , a másik meg az ,hogy ha érdeklődik irántad akkor még van esély rá ... Hogy mennyi ? Attól függ hogy ellövöd e a maradék 1 esélyedet is... Minden 1 örömteljes beszélgetés után az esélyed nő ! Ha a jelenlegi 0% is ! ,de én ugy vettem észre neked jelenleg ugy kb 35-45% esélyed van , minden örömteljes beszélgetés után ez a % nő ! Amikor 100% lessz akkor megmondhatd hogy szereted és már jártok is ! Elméletben egyszerű ,gyakorlatban meg munkaigényes :)
2017. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!