Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Elhívtam az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elhívtam az egyik közeli barátnőmet egy randira, de nem tudom hova vigyem és mit Engedjek meg magamnak.

Figyelt kérdés
Már régóta szerettem volna elhívni és most végre megkérdeztem es igent mondott. Elotte kérte, hogy fotóztam is es azt mondta, hogy ha nem is elsőre de valamikor csinálhatunk akt fotókat. A kérdésem az lenne, hogy milyen jellegű helyre vigyem? Ja és mindketten lányok vagyunk én felvállaltan biszex őróla nemtudni.
2014. okt. 11. 23:16
 1/2 sasuke01 válasza:
Nos a legbisztosabb ha elviszed Vacsorázni egy éterembe feltéve ha van pénzed ha nincs akkar vegyél egy szakácskönyvet vagy szerez valahonnan és hivd meg magadhoz vacsorára egy biztos hogy a vacsora a legjóbb ötlett ja és ha magadhoz hívod akkor ügyelj arra hogy gyertya fény is legyen tutti biztos terv a randira :-)
2014. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem ez az otthon főzés jobban tetszik csak nem épp elfogadó rokonokkal élek es nem tudnam őket elküldeni azzal a címszóval hogy randim lesz egy lánnyal :(
2014. okt. 12. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!