Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön egy közeli fiú ismerősöm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy közeli fiú ismerősöm egy baráti társaságból. Érdemes rá várnom?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron ismerkedtünk meg amikor elhivott engem és a barataimat a nyaralójába 1 hétre. .Rögtön meg volt a kölcsönös szimpátia és egy hullamhossszon voltunk,utolsó nap mar ugy dontott mellettem alszik de en nemreg leptem ki egy kapcsolatbol o pedig tavkapcsolatban volt.Sajnos foglalt meg de a szilvesztert velem és a baratainkkal toltotte,a kapcsolata jelenleg válság helyzetben van.A baráti társasága minnel több közös programot fog szervezni, most hetvegen is megyünk valahova amire hivtak.A baratnojet azert nem hivjak mert nem kedvelik ot es a lany sem oket.Minnel jobban megakarom ismerni és addig nem mozdulok amíg foglalt.

2018. jan. 2. 23:57
 1/2 Technokol Rapid ***** válasza:
Hogy érzed, szakítani fog vele? Nekem ennyiből úgy tűnik, hogy nagyon rosszul áll a szénája a barátnőjének. Szerintem barátkozz vele. Ha annyira egy hullámhosszon vagytok lehet, hogy ő is rá fog jönni, hogy veled jobban járja. Téged bírnak a barátai is, meg minden. Szerintem várd ki a végét. Meg különben is... a távkapcsolatok kudarcra vannak ítélve :D
2018. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg közeledni felé óvatosan,de ne nyomulj annyira!! Mutasd meg neki,hogy belevaló vagy,és veled minden sokkal jobb lenne,ráadásul te a közelbe is vagy! Csípd ki magad,legyél baromi vonzó! :) Sok sikert,és írd majd meg kérlek mi lett ezzel a dologgal.
2018. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!