Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kínos ugyanabból a baráti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos ugyanabból a baráti társaságból kevesebb mint egy hónap alatt 2 lánynak szerelmet vallani?

Figyelt kérdés

Még augusztus végén volt az, hogy fesztiválozás keretei között egy közös ismerősön keresztül megismertem egy lányt. 2 nap alatt 2x hazakísértem átölelve, együtt táncoltunk. Végül az utolsó nap a kapualjban mondtam neki hogy nagyon bejön és összejönnék vele, aztán kaptam a klasszikus friendzone-t, de ezen már túl vagyok.


Most viszont azóta ez egy szélesebb baráti kör lett, akikkel kb pont egy hónapja járogatunk össze minden hétvégén. A másik lány aki tetszene az előzőnek az egyik legjobb barátnője.


Félek, ha lépnék bármit a baráti társaság meg mindkét lány valami perverz szexuális ragadozóként könyvelne el, pedig őszinték az érzéseim a 2. lány iránt. (Az elsőt csak 2napig ismertem mielött bepróbálkoztam volna, de na fesztivál volt, de inkább nem mentegetőzöm).


Szerintetek meg lehet próbálni? Mennyi időt kellene várni, hogy ez ne jöjjön át kínosan?



2017. okt. 2. 22:12
 1/1 anonim válasza:
72%
Nem vallottál szerelmet. Azt mondtad neki, hogy "bejössz", a kettő között pedig nagyon nagy a különbség. Hány éves vagy? Ha annyira őszinték az érzelmeid a lány iránt, akkor csak simán mondd meg neki, ne parázz rá. Végül is mi veszíteni valód van? Ne törődj ennyit azzal, hogy mit gondolnak rólad mások 😃
2017. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!