Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik nekem és nem tudom hogy mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Egy göndör, nagyon aranyos fiú, de sokan lebeszélnek, mert állítólag rosszfiú. 16 éves lehet és azt mondják, hogy cigizik, lóg, iszik, drogozik és nem tanul, visszabeszél. és most nem tudom hogy most akkor érdeklődjek felőle vagy ne?

2018. jan. 3. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő a rossz, vagy a világ?
2018. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
o rossz . a pia meg beleferne heti szinten a kicsit nagy pofa majd ki novi alapon. de a drog mar masfajta arulkodo jel.
2018. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Csak azért rossz valaki, mert drogozik?

Szerintem attól se nem több, se nem kevesebb. Előbb nézek le egy olyan embert, aki elítél valakit a drogok miatt, mint olyat, aki drogozik.

2018. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
#3 na akkor kezdjuk ott , hogy drogtol megvaltozik a szemelyiseg es a viselkedes. Elsonek csak azert kell hogy jobban erezd magad majd mikor nincsen kattogsz es feszulsz. Ha hetente elszivsz 1 zoldet azt mondom bele fer , de manapsag nem ez igaz a tobbsegre foleg nem a fiatalokra akik "drogosak" es a not verik . Megertem ha neked olyan depressziv vilag fajdalmaf van hogy azt nem tudod maskeppen csillapitani de jobb sem lesz tole csak arra az 1-2 orara tompitod.
2018. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Na akkor kezdjük az elején. Azt mondod, hogy a pia belefér. Köztudott tény, hogy a családon belüli erőszak nagy részében közrejátszik az alkohol.

Én is alkalmi használó vagyok. (na jó, szívni azért gyakran szoktam) Egyáltalán nem kattogok, és nem is feszülök, hogy lesz-e. Nem érzem magam drogosnak.

Mint már az előbb próbáltam rá célozni, nem tudom, hogy honnan veszed azt, hogy a "drogosok" verik a nőket. Szerintem ez jobban összeköthető az alkohollal. (Nézz meg egy "drogos" bulit, és egy ivós bulit. Jártál már olyan buliban, ahol mindenki csak drogozott? Szerintem nem. Mert ha lettél volna, tudod, hogy össze sem hasonlítható egy ivós bulival. Nem fordul ki magából senki, mert felhúzott egy utcát, vagy megevett egy tablettát. Ha táncolás közben nekimész valakinek, még ő kér bocsánatot. Ellenben, hasonlítsd össze, egy teljesen részeg társasággal, ő megy neked, és ő veri ki a balhét..Szóval ezt az álláspontodat nem tudom mire alapoztad, nem értem miért kell olyan dologról szakértőként vélekedned, amiről gőzöd sincs.)

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenki kezdjen el drogozni. Mielőtt félreértenéd. Nem mondom azt, hogy jó dolog, de sokkal jobb annál, mint aminek sokan gondolják.

Nem próbálom a világfájdalmam csillapítani vele. Egyszerűen jól akarom magam érzeni, ennyi. Miért olyan nagy baj ez?

És ezért vagyok számod rossz ember? Mi rosszat tettem? Miért kell a tudatlanságod miatt elítélni, megbélyegezni másokat?


Ui: Mellesleg szerintem egy 16 éves gyerekre elég csúnya jelző a drogos szó. Gondolom elszív 1-2 spanglit, ami egyáltalán nem drog. Majd ha napi szinten lövi magát, akkor már nevezheted drogosnak.

2018. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
a legtobben olcso cigiket szivnak , es felutott porokat nyomnak. Neked van ra penzed azert nwm vagy feszult tudod mindig lesz ha kell, de az emberek tobvsege szir szrokat tol magaba ami bizony komoly viselkedes valtozast okoz.
2018. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet nekem kicsi az ismeretségi köröm, azonban szerencsére nem ismerek olyan embert, aki mindenféle szart magába szedne. Felénk mindenki ad a minőségre, és tud nem-et mondani a felütött, szar cuccra. (nem igazán fordul erre elő)

Azonban jól rávilágítottál a lényegre. Azért veszélyes, mert otthon a lehúzós, spiler **** bármit hozzákeverhet otthon, pár ezer ft plusz haszon reményében. Ezek sokkal veszélyesebbek, mint maga a "drog" (Ergo, nem feltétlenül a szir szar az olcsó...)


Mellesleg nyisd ki a szemed. Trend lett drogozni. Mára már elég széles körben elterjedt, a csórótól egészen a felső vezetőkig sokak használják.

2018. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
en akkor sem csinalom. A feszulos gatya is divat rajtam meg sem feszul.
2018. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valóban igazatok van a droggal kapcsolatban és örülök, hogy ennyien válaszoltatok, de még mindig nem tudom hogy mit kezdjek vele és új fejlemény, hogy azóta már szemeztünk is szóval most már gyorsan kéne egy használható válasz mielőtt totál belezúgnék ebbe a fiúba és rosszul döntenék köszönöm előre is
2018. jan. 8. 10:08
 10/11 anonim válasza:
írj rá, majd lehet, hogy már a hétvégén mehettek közösen szívni
2018. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!