Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Miért csináljátok ezt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csináljátok ezt? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Miért cseréltek le egy jobb csajt valaki rosszabbra? Miért van az, hogy ha a lány elsőre nem szimpatizál veled, és te szinte semmit nem küzdesz érte, hanem leállsz egy rosszabb csajjal, akivel utána össze is jössz?

(Személyes tapasztalat)

16/L


2018. jan. 3. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Hmm nem tudom. En ragaszkodó vagyok. En tuti nem csinálnék ilyet
2018. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt szimpatikus neked a srác, akkor nem tök mind1, hogy összejött mással?
2018. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elsőre nem igazán érdekelt, de aztán valahogy elkezdett jobban is, viszont már csak akkor, mikor ezt a rosszabb csajt fűzte. :(
2018. jan. 3. 18:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
:D fail
2018. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis piszkálja a hiúságodat, hogy nem szaladt többet utánad a nyelvét lógatva, hanem összejött mással és most jól érzi magát, horribile dictu, nélküled.:DD Így jártál, aranyom, nyeld le, hogy annyira azért nem vagy "jó csaj", hogy udvartartásod legyen reménytelenül hódoló lovagokból.
2018. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hadd kérdezzek én is akkor... Ti miért akkor siránkoztok utána, amikor már késő? Senki nem szereti, ha a másik nem tudja eldönteni, hogy mit akar.
2018. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégsem vagy olyan jó csaj, hiszen az új valamit jobban tud, mint te :D
2018. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem minden a külső...ahogy idősebb leszel ezt egyre jobban megtapasztalos..;)

22f

2018. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Régebbi tapasztalatok alapján. Ha elsőre nem jövök be egy csajnak, teperhetek akármennyit, nem fog változni. Emiatt egyszerűbb továbbállni, és nem fájdítani a szívemet ilyenek miatt.
2018. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És ha a lány csak kéreti magát? Úgy értem, ennyire kiment a divatból, ha nem adom magam oda egyből, és kicsit küzdeni kell értem?
2018. jan. 3. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!