Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor mondhatom el hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondhatom el hogy többet érzek iránta? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel sokat beszélgetek az almúlt napokban de csak előző héten kezdtünk el beszélgetni.Ezalatt a kis idő alatt elkezdtem valamit érezni iránta és nem fellángolásnak gondolom, mivel az előző szerelmemen nem tudtam tovább lépni mivel senki sem fogott meg.Sokat is ismerkedtem emiatt és nagyon hosszú ideig keresgéltem, de ő az a fiú aki megfogott és tovább tudok lépni a régi szerelmemem.

Ő is barátnőt keres.

Ezt elmondtam a barátnőmnek (részletesebben) és megnézte hogy mit beszéltünk az alapjám azt mondta hogy belső tulajdonságom alapjám van esélyem nála.

Egész nap beszélünk és nagyon ritkán akad el a téma.Viszont tudom hogy a fiúnak kéne kezdeményeznie de fogalmam sincs hogy ő jelenleg hogyan áll hozzám.Azt tudom hogy őt nagyon szeretném.Viszomt a barátnőm azt mondta hogy még ne mondjam el amíg nem találkozom vele mert utána lehet meggondolom magam.De én nem gondolom meg magamat.Igen, nyílván kell is találkozni meg nem szabad elsietni sem.

Úgy érzem hogy képtelen lennék arra hogy hetekig várjak azzal hogy elmondjam mit érzek.

Azért szeretném minél elöb elmomdani hogy tudjam hogy van-e esélyem nála vagy sem.

Szeretnék a kérdésemre választ kapni és nem ócsároló megjegyzéseket kapni hogy miért egy lány kezdeményez.



2018. jan. 3. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia szerintem többet kéne találkoznotok és mondjuk az egyik találkán elkezdhetnétek a szerelem

ről beszélni csak úgy simán és óvatosan rá vezethetnéd hogy mit érzel.

2018. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgynéz ki sinen vagytok, ha nem te szeretnél kezdeményezni akkor azt tanácsolom, hogy adj egy kis bíztatást a fiúnak, éreztesd vele, hogy arra van szükséged, hogy ő kezdeményezzen és minden oka meg is van rá.


Valahol egyetértek, hogy meg kéne férfiasodni, hogy egy nővel tudjanak bánni az ismerkedésben, azonban az is tény, hogy nem mindenki alfahím.


Sok sikert, írd meg üzenetben hogyan sikerült. :)

2018. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előző válaszolóhoz. Történt azóta valami?
2018. jan. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!