Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha valaki 4 éve szerelmes valakibe?

Figyelt kérdés
Viszonzatlanul!! Normális?

2018. jan. 4. 20:31
 1/9 Modeler ***** válasza:
73%
Normális, de nem túl kifizetődő. Bár nem tudom, manapság a szerelem fogalma itt-ott csorbul. De ennek ellenére kedvelhetsz, szerethetsz valakit anélkül, hogy viszonozná a másik az érzéseidet.
2018. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm.... 😰😰
2018. jan. 4. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is voltam így. Jobb, mint minden héten másért rajongani. Sokat tehetsz azért, hogy a kiszemelted észrevegyen tapadás nélkül is.
2018. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 2 eve lassan. Én is sokat gondolkozok ezen. Úgy vagyok vele még van időm , nem mondok le róla csak ha egyértelműen nincs esély.
2018. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Léptetek már?Beszélgettetek már?
2018. jan. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
légy bölcs, hogy kit engedsz magadhoz közel, így előre szűrheted, hogy kibe esel bele.
2018. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 17 és 12 éves korom ota amugy lány vagyok
2018. jan. 5. 22:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Sztem ez már friendzone. De azért próbáld utalni rá, hogy szereted...

Érdeklődj felé, amikor beszélgetsz vele, akkor mindig mosolyogj, bókolj stb.

2018. jan. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 he84 ***** válasza:
100%
Normális, de emellett néha nehéz is. Részbe saját tapasztalatból mondom ezt. Remélem nem gond, elmondom a történetemet, az én tapasztalatomat nagyjából: én egyoldalú szerelemben vagyok már 2014. április vége óta, legalábbis bizonyos mértékben és bizonyos értelemben. Én egy régi jó barátomba szerettem bele, akivel már több mint 10 éve vagyunk barátok, ami nagyjából 2004. óta van. Pár éven keresztül a neten át ismerkedtünk, majd egyszer taliztunk egy rövid időre élőben. Akkoriban még jobban féltem a fiúktól, nagyon óvatos voltam és szingli is akartam maradni, amit ő is jól tudott rólam. Ám ettől függetlenül én mindig valamivel erősebb barátságot éreztem ő iránta, ő ennél kicsivel kevésbé erős barátságot érez irántam. Anno 2-3 alkalommal kérdezte tőlem, hogy nem akarnék-e esetleg a barátnője lenni, mondtam neki erre, hogy sajnálom, de nem. Főleg az akkori fiúktól való félelmem, szingli mániám miatt mondtam nemet. Plusz tudom jól, hogy nem volt belém szerelmes, hanem inkább csak kíváncsi volt, meg akarta próbálni, hogy működne-e köztünk a dolog, ám én nem voltam hajlandó. Szerencsére soha nem volt egy nyomulós, erőszakos típus. Majd később, amikor 2014. áprilisa végén újra taliztunk másodszor pár évvel később, akkor kezdtem el beleszeretni. Ám mint kiderült, egyoldalúan történt ez. Azóta időnként rendszeresen talizunk. Majd néhány hét múlva nehezen elmondtam neki, hogy hogyan érzek iránta. Azt mondta, hogy kicsit sejtette, mert látta rajtam némiképp, így nem annyira érte váratlanul. Azt is mondta, hogy ő nem érez többet a barátságnál. Ettől függetlenül barátok maradtunk és 2014. év vége óta rendszeresen együtt sétálunk (főleg este), de nem minden nap. Bár én azóta is egyoldalúan pluszba érzek iránta, ami hol nehéz, hol nem annyira. Néha volt köztünk 1-2 intim dolog, amikor neki is volt némi kedve és/vagy kisebb kíváncsiság, de konkrétan és kifejezetten szex sose volt és nagy eséllyel nem is lesz. Nekem kisebb dolgok is elegek (ezt ő is tudja), ám már egy ideje alig vevő rá, legfeljebb ritkán kicsit. Már egy ideje kissé bánom, hogy anno nem próbáltam meg a barátnője lenni, na de ez van. Az igazi barátságok nem szoktak megszakadni szerelmi dolgok miatt, még akkor se, ha egyoldalú az egyik fél részéről! De azóta a mai napig is megvagyunk főleg barátokként néha együtt sétálva a neten keresztüli csevegéseken kívül. Tehát én egyelőre bírom ezt a már több mint 3 éve tartó egyoldalú szerelmet barátságként is, bár azért olykor nehezebb. De mivel régi jó barátom, nem szeretnék megválni tőle, sokat segített nekem, néha én is ő neki, plusz még ilyen-olyan rengeteg emlék is van vele kapcsolatban, némelyiktől sehogy nem lehet megszabadulni, vagy csak iszonyú nehezen, de nem is szeretnék.
2018. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!