Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti járnatok kb 1,5 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti járnatok kb 1,5 évvel idősebb lánnyal? Zavarna ez titeket h a lány az idősebb

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem nem zavarna, mivel a gondolkozás nem a kortól függ, és mert valakinek idősebb a teste, attól még, ugyanazokat az érzéseket tudja kiadni magából. 16/F
2018. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem
2018. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt részem ilyenben, kb. másfél évig ment, majd vége lett. Már nem kéne idősebb lány :)

20F

2018. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dwikee01 ***** válasza:
67%
Gondold már át egy kicsit mit számít az a 1,5 év az szinte semmi akkor megértenék a kérdést ha +5 év lenne akkor már érthető a dolog
2018. jan. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor zavarna, ha már kicsúszott volna az anyaság korból. Amúgy nem.
2018. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

még 3évvel idősebbel is, ha tartós kapcsolatról van szó akkor esetleg 5évvel idősebbel, mert utána már lassan jönne a gyerek téma mert ott tart életkorban...

alkalminak akár egy 10 évvel idősebbel is vagy esetleg kíváncsiság képpen egy 20 évvel idősebbel is...

de egy 1,5évvel idősebb még nagyon ideális, korba passzol, ha egy szinten vagyunk (ugyan azokat akarjuk) akkor nagyon is jó dolog :) örülnék is neki

20/f

2018. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugy imádom az ilyen kérdéseket...Ennél jobbak már csak a ciki ha 1,3 évvel idősebb emberrel járok,meg a ciki ha 3 hónappal idősebb a barátnőm...SZARNI BELE AZ ÉLETKORBA!!!!!
2018. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem. De ez attól függ milyen korról van szó. Pl 16 évesen nem zavarna, de 34 évesen viszont már igen.
2018. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
egyetértek az előttem szólóval.. függ attól, hogy hány évesek vagytok, nekem mindig idősebb barátnőim voltak, de max csak egy évvel és az is úgy, hogy évfolyamtársak voltunk. Engem zavarna, ha még suliba járok és a csajom dolgozik már, vagy esetleg egyetemes míg én középsuliba járok. 25 felett szerintem már teljesen mindegy.. az egész azon múlik, hogy milyen emberek vagytok és, hogy mennyire szeretitek egymást, mindent meg lehet beszélni és a kor csak egy szám, ettől függetlenül lehettek boldogok. 21F
2018. jan. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Edesanyam 8 evvel idosebb nevelofateromnal... 7 eve tart a dolog!!
2018. jan. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!