Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek örülne egy 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örülne egy 12 éves fiú egy haribos szívecskés gumicukornak?

Figyelt kérdés

Nagyon jóba vagyok vele,mindig ölelgetjük egymást és gondoltam Valentin napra ezzel kedveskednék neki. Nem vagyok belé szerelmes,szerintem ezt ő is tudja,csak szeretem és ezzel akarom meglepni.

13/L



2013. febr. 7. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy szerelmes, akkor gimimacit vegyél neki. ne gumiszívet.
2013. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 panini ***** válasza:
100%
egyelek meg *-* annak mindenki örülne! (:
2013. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 -=Koldus=- ***** válasza:
Vegyél neki inkább egy GI Joe katonát...
2013. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a békás. :D
2013. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha szereti a savanyút, akkor vegyél Tangfastics-et. Nekem az a kedvencem :D De egyébként szinte az összes Haribo jó, kivéve azokat a fekete hajú gyerekeseket... azokat nem szeretem...


Viszont ne szíveset vegyél, mert abból arra gondolna, hogy szerelmes vagy belé...

2013. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én azokat a hosszú pirosakat szeretem. Nagyon finom, mindig is imádtam a gumicukrot. Biztos ő is szereti. De inkább ne szívecskéset vegyél.
2013. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor békásat vegyek vagy szívecskéset? ^_^ Egyébként "Koldus" azért mert 12 éves,attól még nem biztos hogy gyerekes szóval nem veszek neki játék katonát..;)
2013. febr. 7. 22:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha ez a kettő közül akarsz választani, akkor inkább békás.
2013. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Vagy vegyek neki egy focisat és egy szívecskéset? És akkor nem vágja le egyből hogy szerelmes vagyok belé. Amúgy se azt gondolná hogy szerelmes vagyok belé,hanem hogy úgy szeretem mintha az öcsém lenne:3 Melyik jobb,a focis és a szívecskés vagy csak a szívecskés?
2013. febr. 7. 22:36
 10/16 anonim ***** válasza:
szívecskéset ne vegyél, ha nem vagy belé szerelmes. Lehet kevert gumicukrokat is kapni, annak biztos örülne, mert abban többfajta van..
2013. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!