Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki amit érzek iránta?

Figyelt kérdés

Az egész történetem akkor kezdődött, amikor unokatesóm 1 hónapja elhívott az egyik meccsére (a városi kézilabdacsapatban játszik). Mondom oké, már kiskorunk óta jóban vagyunk, ennyit igazán megteszek érte.

Na ekkor robbant az a bizonyos bomba... A meccsen ugyanis mellém került egy lány akibe sikerült első látásra beleszeretnem. Nem teljesen csak naív álmodozásról van szó a részemről, aznap este elég sokat beszélgettünk és ahogy én láttam valamennyire neki is szimpatikus voltam. Azóta viszont sajnos valami megváltozott nála :( múlt héten és tegnap is csak érintőleg odaköszönt, de utána végig két barátnőjével volt, velem nem nagyon foglalkozott.

Egyébként én 21 vagyok, a lány 16... tudom elsőre ez így nagy különbségnek tűnik, de egy nagyon életvidám, szeretnivaló, értelmes csajról van szó, aki szerintem sokkal normálisabban gondolkodik a korabelieknél (most abban a gimiben tanul, ahol annak idején én is, márpedig oda azért akárkiket nem vesznek fel).

Szerintetek hogyan mondjam el neki ezt az egészet? Valahova szeretném majd meghívni hogy jobban is megismerhessem, de talán jobb lenne nem így nagy nyilvánosság előtt kellene erről beszélnem vele. Légyszi mondjatok pár tanácsot, a tegnap este után kicsit csalódott is vagyok, azóta folyton csak rá tudok gondolni :(



2018. jan. 6. 08:36
 1/1 Derwana válasza:
Szerintem tudok segíteni. Ha segítséget kér, akkor segíts neki. És ha segitettél mosolyogj rá. Vagy próbálj beszélgetni vele. Valamit ejts direkt a lány mögé. Odamész a dologért hogy felvedd. Ha a barátnői valami érdekesdologról beszélnek, akkor viccesen vagy valahogy szólj bele. Pl: ha azt mondják éppen a lányok, hogy egy fiú milyen erős, te mondjuk így válaszólsz: szeretném látni az izmait! Vagy ha olyandologról beszélnek anire nem tudsz válaszólmi menj el. Fontos hogy sokat szemezetek! Bámuld, hogy a barátnői észrevegyék és elmondják a szerelmednek hogy az a fiú szerelmes beléd. És ga rád néz a lány mosolyogj rá. Így tudja, hogy szerelmes vagy belé és ha ő is az, akkor msjd bizti fogtok beszélgetni. Az a fontos hogy mindig humoros legyél. És mindig mosolyogj rá. Vehetsz neki valami csokit is. Vagy írsz egy szerelmes levlet. Vagy ga találkoztok, köszönj neki és kérdezz tőle valamit. Ha válaszól rá,lehet humorosan válaszólni rá. Ezután ha nem váladzól kérdezz még tőle. Ha kínos a szitu csak mosolyogjg.
2018. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!