Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ábránduljak ki belőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ábránduljak ki belőle?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

Szerelmes lettem egy fiúba,de sajnos hülye voltam és többször visszautasítottam,mostánában meg már huába kezdemébyezek nen érdekli😖😥Nem tudom mit csináljak.


2018. jan. 6. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Kérdd el tőle a szaros gatyáját. Abba egy szippantás és garantált a kiábrándultság.
2018. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aham,szerintem nem olyan hülye hogy behozza a suliba a szaros gatyáját,nem mellesleg a szarás ternészetes dolog ,nem hiszem hogy sok vizet tavarna,meg valószínű az is ,hogy nem szarik be😂 nem viccből kérdezek,komolyabb válaszokat várok,de ha tőled ennyi telik ,ezt is megköszönöm!!☺😋
2018. jan. 6. 18:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud jobbat legyen szives és írjon
2018. jan. 6. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szivesen. Egyebkent ez nem alapjaiban rossz , nem légből kapott ötlet. Pavlov elméletet ismered? Vagy azt tudod, hogy házasságok szoktak tonkre menni nyitott gyomor betegseg vagy rossz szajszag miatt.Es a parfümöket is kitalálták valamiért...
2018. febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!