Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csináljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem az egyik osztálytársam de nem nagyon beszélek vele, eléggé elkerüljük egymást (természetesen nem direkt). Szívesen beszélgetnég vele odamennék hozzá szerintem tudnánk miről beszélgetni de nem merek odamenni hozzá. De nem merek mert nem tudom hogy szólítsam meg és félek elküld vagy nem kezd el velem beszélgetni. De azért sem merek mert ptt a többi osztálytársam. Hogyan csináljam?

2018. jan. 8. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk... Én szerintem..
2018. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztály társal ne járj... Utána ha szakítatok akkor mindíg látod és nem fogod tudni elfelejteni.
2018. jan. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van de nem vagy túl optimista meg kell hagyni
2018. jan. 13. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!