Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék komolyabb kapcsolato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék komolyabb kapcsolatot kihozni egy ismeretségből egy lánnyal. Hogyan csináljam jól, úriasan? Részletek lent! (17/F)

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja ismerem a hölgyet, egy versenyen ismerkedtünk meg(15 éves). Akkor elég közel próbált helyezkedni hozzám mindig, és mindig reagált a mondataimra/poénjaimra. Hazafele párszor finoman hozzámért. Nem ellenkeztem. Azóta facebookon beszélgetünk, és szerintem mindkét fél élvezi ezt. Poénkodunk, sulis dolgokról beszélgetünk, meg ilyenek. Viszont az utóbbi egy 1 hétben nem nagyon beszélgettünk, vagy ha igen, akkor sem volt az igazi. Rövid, egy irányú kérdések voltak csak. Az ismeretség elején még nem gondoltam komolyabb dolognak ezt, mint barátság, viszont azóta rájöttem, hogy szeretem. Hogyan próbáljak mégis közeledni felé? Hívjam el randira? Szünetekben néha összefutunk, régebben leálltunk beszélgetni(ő kezdeményezett), viszont ugye az utolsó egy hétben csak köszöntünk egymásnak. Bár neki is nehéz hete volt, és nekem is, de ez még az azelőtti hétvégén elkezdődött. Többször átolvastam a beszélgetésünket, és nem találtam semmi utólag megbánt dolgot. Szerintetek már nem érez semmit irántam, vagy valami történt vele, és ezért most olyan amilyen, és csak várni kell egy kicsit?


Elnézést ha kicsit összeszedetlen, de szerintem érthető :)



2017. dec. 17. 19:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy régebben mind a ketten kezdeményeztünk beszélgetést facebookon, viszont az elmult 1 hétben csak én.
2017. dec. 17. 20:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:

- Bejössz neki, de fél, hogy ő neked nem.

- Összejött mással.

- Megunta, hogy ő kezdeményez.

- Mégis mondtál valami ökörséget.


Lényegtelen, mi az oka, kezdj vele beszélgetést te. Ha úriember akarsz lenni vele szemben (ami becsülendő), egyébként is neked kell hordanod a nadrágot, azért vagy te a férfi. Aztán kérdezz rá, hogy nem volna-e kedve elmenni valahová. A helyet előre találd ki, és légy határozott. Persze ha van javaslata, hallgasd meg, és esetleg fogadd is el.


Innentől meg már gondolom nem kell magyarázni.

2017. dec. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem leptel két hónapig így úgy gondolta hogy neked nem tetszik, ezért már nem írogat neked. Ha még most elhivod lehet esélyed.
2017. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!