Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki máshogy kezdett el velem viselkedni, ezért arra gondolok, hogy esetleg bejövök neki, de nem vagyok benne biztos.

Gyakrabban jön oda hozzám csak úgy, ilyenkor kérdezget, látszik, hogy próbál beszélgetni velem. Például infó óra előtt ülök a gépnél, ő odajön, megkérdez néhány dolgot, főleg az informatikával kapcsolatban. Ma matekon mellém ült (pedig máshol is lett volna hely, ülésrend nincs), ott is kérdezett néhány dolgot, főleg iskolai dolgokkal kapcsolatban. De van, hogy óra előtt csak ülök a helyemen, ő előttem ül és akkor hátrafordul és elkezd beszélni dolgokról vagy kérdez valamit.

Ha nem tudja milyen óra jön, azt is tőlem kérdezi meg.

Pár napja amikor az öltözőből bementem a tornaterembe, hangosan megdicsérte az új pólómat, ezt nem tudom, hogy komolyan gondolta, vagy csak poén volt, nála nem lehet tudni, de másoknak nem szólogatott be.

Nem is tudom mit csináljak, ha bejövök neki és ezt később jobban is kimutatja, mert nem az esetem, nem vagyok belé szerelmes, de egyébként nagyon bírom, jófej, vicces, jó humora van és jó vele hülyéskedni, élvezem a társaságát és nem akarom megsérteni.

Nemrég még egy másik osztálytársamba voltam szerelmes viszonzatlanul, de már mondhatni kiszerettem belőle, bár még mindig bejön.

Szerintetek bejövök neki?

15l és 15f


2018. jan. 9. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen tetszel neki és így próbál nyitni feléd. Ha neked is tetszik mosolyogj sokat vissza és dumáljatok :)
2018. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!