Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért küld nekem ilyeneket az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küld nekem ilyeneket az ex barátnőm? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt szakítottunk, de nem vesztünk össze.Rövid kapcsolat volt, kb 1 hónap. Csak annyit mondott hogy ő nem akar komoly kapcsolatot és én megértettem és elfogadtam.De mindig elhanyagolt amikor nem voltunk együtt. De amikor együtt voltunk élőben nagyon szeretgettük egymást. Na és most szombaton olyan üzenetet kaptam tőle hogy valami kép és küldjem tovább annak aki sokat ér számomra.Én visszaküldtem neki mert nekem ő is sokat ér.És ennyi volt a beszélgetés.Valamiért úgy érzem most hogy neki kell lépni mert én mindent megtettem azért hogy megtartsam a kapcsolatot. Vagy tévedek? De még ha barátként is folytatjuk előbb utóbb úgyis több lesz belőle, mert nagyon jól működik a kémia köztünk. Mit kéne csinálnom? Mit jelenthet neki ez az üzenet? Lehet hogy rájött hogy mégis szeret? Most esik le neki hogy én mennyire szerettem őt? Én meg nem akarok megalázkodni mert én sokat futottam utána,ő meg sokszor ignorált. Ő akarta hogy vége legyen, nem én. LDe lehet hogy változott a véleménye.Ezért érzem azt hogy most neki kéne lépni és bocsánatot kéni. Vagy tévedek? Mit kéne csinálnom?
2018. jan. 9. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Durva azért,hogy a facebook milyen hatással van az emberekre.

Ez csak szar körlevél,el ne hidd,hogy csak neked küldte el.

Ha nem irt ra semmit akkor ennyi.Ha akarna valamit szerintem rádírna keresne stb.

2018. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem annyira el.. de akkor is elkezdtem elfelejteni és erre küldd nekem ilyet amivel megakadályozza hogy elfelejtsem és elgondolkodtasson engem hogy vajon jelent e neki valamit az az üzenet.Van esélye hogy akar valamit.Ezért kérdem azt hogy ráírjak vagy várjam hogy ő keressen. Mert amennyit én futottam utána , itt az ideje hogy egy kicsit ő is fusson utánam
2018. jan. 9. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Annyit csinálhatsz max,hogy ráírsz és megkérded tőle,hogy mi is volt az üzenet,hogy tényleg fontos vagy neki,vagy csak úgy tovább küldte.

Ha utóbbi,akkor tudod és megnyugodhatsz,elfelejtheted

Ha az első,akkor majd ketten kell megoldjátok

2018. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túl sokat látsz bele, szerintem semmit sem jelentenek az ilyen netes baromságok, de ti tudjátok.
2018. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, szerintem megkérdem tőle. Szerintem meg mért küldene olyat valakinek ha le*zarja. Ezek szerint valamilyen szinten fontos vagyok neki, még csak azt kell megtudni hogy milyen szinten. Egyébként az egyetlen ok a szakításra az volt hogy nem akar komoly kapcsolatot, minden más működött.
2018. jan. 9. 16:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, és azt mindenkinek küldte...
2018. jan. 9. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor nyugodj meg felejtsd el szépen,jön majd másik.

Sok sikert,béke✌

2018. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ui:Örülj,hogy pont karácsony előtt lett vége,nem kellett ajándékot venni..

Jön a valentin nap oda sem kell pénzt költeni..há van ennél jobb?:D

2018. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!