Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék királylány?...

Hogy lehetnék királylány? Értem ez alatt hogy semmit nem kell csinálnom de dőljön a pénz és minden meglegyen mit szemem szám kíván és kiszolgáljanak? Látok ilyeneket de hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Királylány csak egy király fia lehet. Max Királyné lehetsz. Mej feleségül egy királyhoz!
2017. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
54%
Áss egy kis aranyat. Na nyugi, semmi fizikai munkára nem gondoltam. A XXI. századi aranyásásra gondoltam.
2017. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Csípd ki magad, járj el éjszakai bárokba. Előbb utóbb meg fog szólítani valami egyedülálló gazdag pasi aki egy kis etyepetyére vágyik. Ha jól ellátod a baját, akkor a kis ribijeként fog tartani, pénzelni fog, megvesz neked mindent, cserébe azt kell csinálnod amit mond (dugni vele stb.)
2017. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Nyúld le Vajni Timitől Andy Vajnát. Ha hozzámész feleségül akkor "királylány" lehetsz.
2017. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha van gyomrod idős vagy idősödő urak farkàt sz*pni, ès egyèb dolgokat is megteszel, arany èleted lehet.
2017. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

Ez vótmá?


"Álmodj, királylány!"

2017. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!