Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy tömeges sablon kérdést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tömeges sablon kérdést szeretnék feltenni amitől már idegileg roncsok lehettek, de előre is bocsi? 😂😂

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit szeretek lassan egy éve...eddig is ismertük egymást, de csak most egy két hete vagyunk picit jobbacska kapcsolatban...

Amikor elmondtam, hogy mit érzek iránta azt mondta szeretné ha szeretném, és hogy örül, hogy valaki igazából szereti...ez után annyi volt, hogy rá pár napra a haverja a korcsolyapályán fellökött ő meg felszedett és hátulról átölelt...majd utána írtunk..és tiszta jól elbeszélgettünk, de ő azóta nem írt nekem...megéri érte harcolni? Vajon lehet nála esélyem késöbb??

Írjak neki?


Leszögezem, hogy NEM akarok vele együtt lenni, mert vizsga meg minden és neki ezt meg is mondtam úgymond a szerelmi vallomásban 😄


14L

15F



2018. jan. 9. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Esélyt latolgatsz, de mégsem szeretnél vele együtt lenni? Ne haragudj, de ezt most nem értem.


Egyébként valószínűleg tetszel a fiúnak, de lehet ő is arra vár, hogy te keresd. Ez egy ördögi kör.

2018. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele együtt lenni, minek hitegeted? Ez bunkosag, mar bocsánat.
2018. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!