Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mit kezdjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit kezdjek magammal? Nem birom mar?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lanyba. Sokat udvaroltam neki de akkor sajnos masba volt szerelmes. Tobb mint 3/4 even at udvaroltam. Semmilyen visszajelzest nem kaptam tole hogy van e egyaltalan eselyem. Vegul mindent feladtam el kezdtem fuvezni. Depresszioba estem es az kezdett jarni a fejemben hogy hogy tudnam magam egyre durvabban kinozni. Miutan feladtam mindent ra fel evvel hallottam az egyik haveromtol hogy neki azt mondta hogy elegge nagy esely lett volna erre. Sajnos azota nem tudom kiverni a felyembol. A legrosszab hogy osztalytarsak vagyunk es meg elfelejteni sem tudom mert nap mint nap latom. Sajnos nagyon sok kudarc elt es nagyon megkoszonnem ha valaki tudna egy hasznos segitseget adni. (Le akarom tenni a fuvet de ilyen idegallapotban nagyon nehez)

Kerem valaki segitsen!

16/f



2018. jan. 9. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem bírod már.
2018. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Először is: rakd a megfelelő kategóriába a kérdésedet. :)


Amúgy meg nagyon fiatal vagy még. Felejtsd el ezt a lányt, ha nem érdeklődik irántad, akkor nem tudsz mit tenni. Lesz másik lány, aki hozzádvaló lesz.

Vígasztaljon a tény, hogy az osztálytársi párkapcsolatok 99%-ban nem szoktak működni hosszú távon. Ennek az az oka, hogy rengetet változnak még ilyenkor az emberek és lehet, hogy 5 év múlva teljesen más lesz a felfogásotok, életcéljaitok, stb.


Egy ilyen plátói szerelem miatt nem érdemes hazavágni az egészségedet.

Koncentrálj a tanulásra, sportolj, élj a hobbidnak. Legyél boldog és akkor a szerelem is rád fog találni.

2018. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
88%
Keress magadnak egy másik jóravaló, drogos lányt, vagy keresd fel Dr. Csernust.
2018. jan. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Kedves Csernus doki nullázná az önbecsülését és öngyilkosságba kergetné. Valóban nem füvezne többet.. beszélj a lánnyal! Mondd el neki az egész sztorit! Őszintén. Ha nem lennék foglalt, és ezzel jönne oda hozzám egy srác, lehet összejönnék vele.
2018. jan. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!