Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy fiúba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy fiúba. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég találkoztam a fiúval. Régóta ismerem. A talin meg csókolt meg minden és azt mondta bír engem. Viszont én beleszerettem és nem tudom hogy mondjam neki el. Nem tudom mit reagálni :(

2018. jan. 10. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova majd mondd el neki vagy inkább vezesd rá.
2018. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm megpróbálom :)
2018. jan. 10. 00:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Celozgass neki: mosolyogj ra, nezd ot (de ne folyton, mert az ijeszto, csak ugy jatssz el a tekinteteddel), olelgesd :D
2018. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. jan. 10. 06:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy "azt hiszem, beléd szerettem, de nem tudom, hogyan mondjam el". Ezzel elveszed az élét egy kicsit, úgy értem, belecsempésztél egy poént, és így talán könnyebb tudatni vele, ha egyébként ez gondot okozna.
2018. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teccő béla, gyüssz?
2018. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne siesd el. Mert ha ki mondod tul korán ezt a szót egy csók egy fellángolás miatt , ugy fog használni mint egy játék szert.
2018. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Régóta ismerem. De nem fogom el sietni . Köszönöm a válaszokat
2018. jan. 10. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:
szivi.
2018. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!