Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baratommal tobbet szeretnenk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal tobbet szeretnenk csoknal viszomt nem tudjuk h a szuleink hogy reagalnanak arra ha megtortenne. Ti mit gondoltok? Mit kéne csinálnunk? 14,5/L

Figyelt kérdés
Normalis valaszokat kerek,idiota valaszokat nem kerek.

2018. jan. 10. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj még vele.
2018. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Legalább egy èvet vàrjàl èn azt tanàcsolom mèg tùl fiatal vagy.De ha úgy èrzed felvagy kèszűlve rà ès tudtok ügyelni akkor tedd meg.Ès a szüleimnek biztos nem mondanàm meg mert hàt azèrt mèg korai ebben a korban de te tudod ha úgy èrzed elèg èrett vagy a dologhoz meg tutsz mindent hogy mivel jàr akor hajrà
2018. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok időtök van még szerintem 😀
2018. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idős korban az a jó, ha lassan ismerkedtek egymással.

Sok dolog van, ami több egy csóknál, de még nem feküdtök le egymással.

2018. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Szexszel mindenképp várjatok, ha nagyon nem bírjátok mar, hogy “nem történik semmi”, akkor a pettinget ajánlom.
2018. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Menj el nőgyógyászhoz és kérj tanácsot a fogamzásgátlással kapcsolatban. Mindentől függetlenül használjatok óvszert is, mert ha a barátodnak nem te vagy az első, és ez biztos nincs a homkokára írva, aidset, fertőző májgyulladást és még jónéhány súlyos vagy legalább roppant kellemetlen betegségetsz szerezhetsz be tőle.

De ennél sokkal jobb tanács, hogy inkább menjetek moziba, korcsolyázni, túrázni, üljetek össze a többi barátotokkal társasjátékozni. Figyeld meg, milyen a fiú, mikor veszít, hogy viselkedik, ha fáradt, vagy valami nem a terveknek megfelelően alakul, és általában a hétköznapi élet apróbb-nagyobb problémáit hogy képes megoldani. Így biztosabban el tudod majd dönteni, hogy tényleg ő kell-e neked.

Már az is roppant tanulságos, hogy hajlandó-e várni rád, vagy mindenképpen, és záros határidőn belül le akar feküdni veled. Utóbbi esetben nem volnék biztos benne, hogy tényleg Téged szeret. Inkább egyszerűen egy nőre van szüksége, és pont te vagy kéznél.

2018. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Nekem 15 évesen volt először barátom. A srác 2 évvel idősebb volt nálam. Ez már önmagában probléma volt a szüleimnek. Hogy ennyi idősen 15 évesen fiúzom. Szóval ugyan találkozhattam vele,volt csók,puszi,ölelés. De pettingre nem került sor és szexre sem. Pedig szerettük volna mindketten,de mire odáig eljutottunk volna...mert azonnal mégsem feküdtünk le egymással addígra véget ért a mi kis "románcunk" mert teljesen padlóra küldött az,hogy a szüleim főleg az apám emiatt piszkált. Elkezdtem szégyellni,hogy annyi idősen nekem már van barátom akivel nem csak sakkozni szeretnék. Aztán szakíottunk, kb rá egy hétre a volt barátomnak már lett egy csaja aki kb ugyan annyi lehetett mint én. Teherbe ejtette a csajt véletlen. Mindketten felelőtlenek voltak. Iszonyat gáz! Én amúgy örülök,hogy akkoriban vártam és igaza volt a szüleimnek! Annyi idősen sokkal fontosabb dolgok is vannak mind a szex!


Még nagyon ráérsz

Majd egy 4-5 év múlva amikor nem csak testileg állsz készen a szexre hanem mentálisan lelkileg - felnősz hozzá akkor mehet a digidugi.

2018. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes/normális válaszokat.😀
2018. jan. 10. 15:30
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Tenyleg nem kell elsietni, ha nagyon vagytok egymasra haladjatok szep sorjaban, ismerkedjetek meg egymas testevel, nem kell azonnal lefekudni. En meg mindenkepp ajanlanek legalabb 1-1,5 evet varni, amikor fel vagytok keszulve mind lelkileg es testileg.
2018. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem 14evesen nem ilyennel kell foglalkozni :/
2018. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!