Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet megbírkózni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbírkózni azzal, hogy a párom mással is volt?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk, mindketten egy suliba járunk. Több mint másfél éve jöttünk össze, minden nagyon jó volt. Szeptemberben szakitott velem, mert úgy érezte, már nem működik a dolog együtt. Ezt követte 2 hónapnyi szenvedés; minden nap beszéltünk, sokszor tűnt úgy, hogy újra összejövünk, de egy idő után feladtam, és beletörődtem abba hogy őt elvesztettem.

Tudtam hogy találkozgat az első barátnőjével, akivel fél évig voltak együtt (ennek lassan 3 éve), de mindig azt mondta nekem, hogy nem akar tőle semmit mert tudja hogy vele sosem működött teljesen és csak hiányzik a lány társaság neki.

egy idő után már nem foglalkoztam ezzel, kezdtem elengedni őt. Novemberben sírva hívott fel telefonon, hogy megbánta hogy szakitott velem, es mindent megtenne hogy visszakapjon. Eleinte féltem belemenni, ezert kb 3 héten keresztül csak találkozgattunk, de nem tortent semmi. Kozben elmondta a lánynak, hogy nem fog működni köztük a dolog, és összejött velem. Azt mondta amikor felhívott hogy vissza akar kapni, aznap a lánnyal volt, és alakult köztük a kapcsolat, de nagyon rossz volt vele és vegig ram gondolt, ott jött ra hogy en kellek neki.

Azota is minden nap bizonyítja ezt. Mindig is oszinte es hűséges embernek ismertem, bíztam benne, es amióta egyutt vagyunk ujra nagyon sok idot tolt velem, mindent megtesz ertem es minden nap bebizonyítja hogy szeret. A lánnyal már egyatalan nem beszélget, es sok olyan dolgot megtesz értem amit előtte a korábbi kapcsolatunkban sose volt hajlandó. Latom rajta en is es masok is, hogy komolyan gondolja velem, efelől semmi kétségem.

Csak egy dolog a baj. 1-2 hete elmondta, hogy ameddig kulon voltunk, aznap amikor felhívott engem nem csak "alakult" közöttük a kapcsolat, hanem le is feküdtek. A lánynál volt, es előtte azt erezte hogy vele akar összejönni. Azt mondta nem akar nekem errol hazudni, akkor azert nem mondta hogy ne fajjon nekem ez, es a szakítás alatt csak azert hazudott errol mert nem gondolta hogy még lesz valami, es fölöslegesen nem akarta az orrom alá dorgolni hogy össze akar vele jönni.

Nagyon faj a tudat hogy mással volt. Ha vele vagyok nem hondolok erre, de ha otthon vagyok sokszor eszembejut. Nem tudom hogyan birkózzak meg ezzel, van hogy több napig eszembe se jut, de van hogy nagyon bánt. Nem voltunk egyutt akkor már, tehát nem csalt meg, de nekem mégis olyan érzés sokszor.

Nagyon szeretem ot, es nagyon szeretnék velem maradni. Olyan válaszokat nem szeretnék, hogy "szakíts vele, ha ezt nem tudod elfogadni" mert igen, biztos ez lenne a könnyebb út, azonban mindennél jobban szeretem őt, és hiszek benne hogy a szeretettel mindent le lehet küzdeni, és én is meg akarom probalni.

Ha ránézek nem jut eszembe hogy volt mással, ha nála vagyok csak nagyon ritkán jön fel ez az egész, de ha egyedul vagyok nagyon sokat tudok ezen rágódni. Mindig elmondom neki ha valami zavar, de már nem tud mit mondani ha századszorra mondom el ugyanaz, csak azt tudja nekem mondani hogy be akarja bizonyítani hogy csak ràm van szüksége, engem szeret és mindig velem akar lenni. De mégis nehéz, és nem tudom hogyan birkozzak meg nem csak azzal hogy lefekudtek, hanem azzal is hogy hazudott arrol hogy miert talalkozgatnak. Rosszul esik hogy masnak fogta a kezét, hogy mást becézett, hogy mást ölelt meg heteken keresztül, es bar ez mutatta meg neki hogy ram van szüksége, mégis borzaszto fájdalmas időnként. Mindent meg akarok probalni hogy elfelejtsem ezt es ha egyedul vagyok akkor se jussanak eszembe ilyen gondolatok. Szerintetek meg lehet birkózni ezzel? Szerintetek mit csináljak, hogy sikerüljön?

Koszonom elore is annak aki segíteni probal :)



2018. jan. 10. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

En sem mondom,hogy a szakitas a megoldas,mert az a te sajat dontesed.

Szerintem az a legfontosabb mikor az ember sajat magat elkezdi tenyleg tisztelni es ugy gondol magara ,hogy a masik is tisztelje.

Ha ez kialakuk valakiben ugy,hogy a parkapcsolatban is igy mukodnek a felek ,akkor szerintem megnyugszik a sziv.

Nekem ez a velemenyem.

2018. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha összínteséget vártál megkaptad..nyilván másba is bele akarta probálni a farkát de rá jött veled úgy összeségében jobb. nem véletlen szexelnek egyből a férfiak utána tudnak tisztán gondolkodni mert már nem a vágyak irányítják.
2018. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oszintesegnek nem olyan dolognak kellene lennie ,amit ha megkap az ember akkor oruljon,hogy jaj de jo ,hogy megkaptam. Hanem alap dolognak.

Szerintem itt nem az csokkenti a fajdalmat,hogy oszinte volt a srac,hanem inkabb a tiszteletrol van szo.

Az meg h a farka iranyitotta, hat ....nezd, en beleazerettem egy ferfiba,aki eletem elso nagy szerelme volt...miutan szetmentunk,tudtam,hogy masokkal van mar, de attol meg ugyanigy vagytam ra testileg. Testileg csak, es itt a hangsuly ...amit meg felulir az,hogy nem tisztelt engem.

A kapcsolat alatt is volt viszonya massal , ezert is lett vege .


Nem tudom,mit varsz itt..hogy mit irjon neked barki is . En ismerek olyan embert,aki egyutt el a tudattal h mikor kulonvoltak ,lefekudt massal. Letezo dolog..

Lehet hogy ha beszelsz rola neki es elmondod ezt ,akkor tobbre jutsz . Esetleg azert hogy emiatt megvaltozna a viselkedesed tudatalatt fele . De persze ne legyen igy,csak tudom ez milyen.

2018. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Undorító világban élünk, szokj hozzá.
2018. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!