Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek feladjam vagy van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek feladjam vagy van esély rá hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jóba lettem és az elején már mondta h nem akar barátnőt mert a tanulásra koncentrál...mindíg mosolyogva köszön meg szórakozik chaten velem, a suliban is szoktunk beszélni de nem tudunk ott sokszor mert folyton siet órára...nem volt még barátnője, szerintetek valaha meggondolja magát? vagy inkább hagyjam?, nagyon tetszik és olyan aranyos szokott lenni, de nekem sose jön össze ssmmi... :/ normális valaszokat légyszi, 15 L

2018. jan. 10. 17:35
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és egy haverom beszélt vele és azt mondta nem vagyok csúnya xd
2018. jan. 10. 17:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem csak zavarban volt/van


Én is pont ez voltam és így halasztotam el életem szerelmét:((((

2018. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!