Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16 éves barátnőm van. Ő úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves barátnőm van. Ő úgy érzi, hogy 18 éves koráig nem szeretne lefeküdni velem. Van esély rá, hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt. Elég gyakran szoktunk orálozni, én is neki, ő is nekem. És szeretjük is :) Meg az ujjazást is szereti. De ő most mégis azt mondja, hogy legalább 18 éves koráig várna. Ezt csak azért meglepő, mert szerintem nincs akkora különbség szex és orál között.. Mármint ha valaki az utóbbit szereti, akkor miért szeretne még majdnem 2 évet várni a szexre?


Szerintetek van esély rá, hogy hamarabb is vágyjon rá? :) Tippeket, tapasztalatokat várnék.. Szeretem őt, nem akarom e miatt elhagyni...


18F(mindketten szüzek vagyunk)


2016. aug. 10. 23:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

Magyarázkodni ne akarj neki, mert meggyőzni úgy sem fogd tudni :)

Inkább azt kéne, hogy egy jó ki pettingben amikor már nagyon benne vagytok, akkor "már nem tudnál ellenálni" és megpróbálsz beléhatolni, ha kicsit ellenkezik, akkor csókold meg/simogasd vagy bármi, és mondd neki hogy borzasztóan kívánod, és szeretnél vele egyé válni (vagy bárimt XD ) ha kellően fel van izgatva akkor menni fog szerintem a dolog :)


Egyébként meg hülyeség ez hogy 18 éves koráig várjon, vagy nem igazán tudják a lányok hogy mit akarnak, te jóhiszemű vagy, és beetet ezzel, aztán majd random jön valami kan, aki elsőre megdolgozza, mert neki majd nem tud ellenálni, mert őt nem tudja majd behülyíteni a dumával.

2016. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Amit az első javasol, szerintem elég gusztustalan és erkölcstelen.


Ülj le vele beszélni, hogy mit, miért.

Legyél őszinte, az egy párkapcsolat alapköve, de ne hagyd, hogy hülyítsen. :)

2016. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Még ma kukátd a csajt. Ha nem tart téged vonzónak, nem érzi a késztetést, hogy dugjon veled akkor x hónap, év múlva sem fog. Ne hallgass a sok hazud mocsokságra, hogy ha szereted akkor öt évet is vársz, hogy szégyelled a szexuális vágyaidat, hogy a csajok mély érzelmekkel dugnak.

Aki a naptár szerint éli a szerelmi életét az éretlen és hülye.

Te csal egy haver vagy neki, akit le lehet húzni anyagilag és érzelmileg, de nem tekint potenciális szexpartnernek. Aztán. Majd egy buliban két feles után az dugja meg, aki csal akarja. Rengeteg csaj van, akit le se tudsz majd vakarni magadról, ne szenvedj ezzel a szűzk**vával.

2016. aug. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Egyetértek az utolsó válaszolóval,de azzal is,hogy ilyet ne tegyél,hogy"nem tudsz megállni".Azért mégiscsak van szabad akarata a lánynak is.
2016. aug. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 PearlDiver ***** válasza:
91%

Próbáld megtalálni az arany középutat a gyengédség és a határozottság között.

Ha érzi, hogy veled biztonságban van, lehet hogy jobban vevő a rábeszélésre is. De a rábeszélés nem egyenlő a nyaggatással!

Lehet, hogy néhány hónap múlva már máshogy fogja gondolni. De ha szereted, készülj fel arra is, hogy nem!

2016. aug. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
repítsd
2016. aug. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

A 3-as nem tűnik jó emberismerőnek. Vagy csak a nőket nem ismeri.

Szerintem reális esély van rá, hogy meggondolja magát. De valószínűleg olyan nő, aki nem rábeszélés hatására akar dönteni, hanem meg akarja várni, amíg úgy érzi, eljött a pillanat. Azért mondhatta neked ezt a 18 évet, mert egyrészt nem szeretné, hogy sürgesd, másrészt talán kíváncsi is, hogy vállalnád-e érte.

Én azt gyanítom, hogy ő maga akar egyszer meglepni azzal, hogy felkínálja magát, de úgy, hogy az nem unszolásra történik, hanem az ő ajándéka lesz neked.

Nyugi, biztos nem kell 2 évet várnod. De ha valóban szereted, akkor ne firtasd a témát, ne is hozd fel, csak hagyd, hogy magától alakuljon.

2016. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Fordítsuk meg egy példával:

1. eset

Tegyük fel, hogy tudod, hogy a barátnőd titkon nagyon vágyik egy egy bizonyos ékszerre. Egyszer-kétszer utalt rá, de aztán sokáig nem említi. Te egyszer csak megleped vele. Ő is boldog, és te is átéled az ajándékozás örömét.

2. eset

A barátnőd minden áldott nap nyaggat, hogy vegyél meg neki egy bizonyos ékszert. A sok rábeszélés hatására megveszed. Ebben az esetben Te mennyire tudnád átélni az ajándékozás örömét az előző esethet képest?


Nem tudom, érted-e mire gondolok.

2016. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Értem, remélem igazad van. :) Köszönöm a válaszokat! :3
2016. aug. 11. 10:37
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
nem kiván téged,gáz a csaj,otthagynám.
2016. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!