Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy kapcsolat ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat ilyen személyiségbeli eltérésekkel?

Figyelt kérdés

Nemrég kiraktam már egy hasonló kérdést ( https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem.. de amíg ott általánosságban kérdeztem, addig itt személyre szabva vagyok kiváncsi rá.



Fiú: Lobbanékony, konfliktusmegoldó (meghallgatja a másik fél véleményét, és próbál megegyezni az arany középúton) pesszimista, rosszkedvű, lustálkodós, önbizalommal teli, önironikus magával, jőeszű, alig ismeri ki magát az embereken, feltölti ha a barátaival lehet, bizonyos mértékben ragaszkodó, az eszét/elveit követő, akaratos, önfejű, szeret adni - elfogadja ha kap valamit, lehetetlen bármire is rábeszélni amit nem akar, nehezen fárad ki, humoros - mindenféle stílusú viccet szeret és ért, általánosságban zeneutáló - kevés zene érdekli, természetszerető/túrázó, gyakran metaforikus, nyersen őszinte, haragtartó - rövid ideig, naív, kevés haverja/barátja van de mindegyikben ugyanannyira bízik meg - alig, szeret beszélni az érzéseiről - a bajairól viszont nem, személyes találkozást preferáló, távolságtartó lelkileg - fizikailag pedig még annál is jobban,


Lány: Lobbanékony, konfliktuskerülő (elmondja a saját véleményét, majd próbálja rövidre zárni), kissé optimista, jókedvű, őrült/pörgős, önbizalomhiányos, negatív magával, magolós, jól látja hogy ki milyen, az tölti fel ha egyedül lehet és a saját világában merenghet egy kicsit, ragaszkodó, érzéseket követő, akaratos, önfejű, nem szeret adni - utál kapni, ingatag, ha kötelessége belemegy olyanba amit nem akar, általában fáradt, viccelődő - a sztereotíp és morbid poénokon egyesen felháborodik, zeneszerető - "mindenevő", természetszerető/túrázó, konkrét, nehezen őszinte - nem akar megbántani a véleményével másokat, haragtartó - hosszú ideig, óvatos, sok haverja van és nem bízik egyikben se - kevés barátja (1-2) van akikben viszont teljesen megbízik, utál beszélni az érzéseiről - a bajairól viszont annál inkább, facebook preferáló, lelkileg távolságtartó - fizikailag közvetlen,



2018. jan. 11. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Látszólag ami komolyabb gond: a problémamegoldás egyik félnek se az erőssége. Az fiú nem hajlandó beszélni a vajairól,míg a lány konfliktuskerülő. Hosszú távon ebből gondok adódhatnak.


Ami még gond lehet: fiú pesszimista,a lány önbizalom hiányos. A problémamegoldás mellé a probléma megoldásához irányuló hozzáállás is fontos. A fiú pesszimista révén úgy állhat a dolgokhoz,hogy "úgyse fog sikerülni",míg a lány "nem vagyok rá képes".


Ezeken mindenképp dolgozni kell,hogy a felmerülő probémákat megtudják oldani. A többi összeszokás kérdése. Szerintem.

2018. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attól mert h nem egyeztek, az nem jelent semmit! A mágneseknél is az ellentétes polusok vonzódnak.
2018. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 ez nem mindenre igaz. Vannak helyzetek,amik konfliktusokhoz,gyakran pedig a pár szétszakadásához vezetnek.
2018. jan. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Milyen ironikus hogy pont ezért lett vége az egésznek. Lol. :D

Mondjuk én kivételesen optimistán álltam a dologhoz.

2018. febr. 26. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom #1
2018. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnálni. Úgy kell felfogni, mint egy jó tapasztalatszerzést. :D
2018. febr. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!