Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha még nem randiztunk egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem randiztunk egyszer se, akkor is ki lehet mondnai, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Mármint pesze fizikailag ki lehet, de, hogy akivel nem ranizunk/találkozgatunk, csak régóta imserjüók egymást és angyon jóba vagyunk, olyan személynek kimondhatjuk?


(Viszonylag sok időt töltünk együtt, hívtam meg már italra is és bizalmasabb a kapcsolatunk is, viszonylag).


2018. jan. 11. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne Tedelj be!
2018. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit érez irántad pontosan..mert elég gáz lesz ha benyögöd és ő meg le friendzonolt
2018. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Ne mosbyzd meg. Bár Ted és Robin végül összejöttek, szóval lehet beválik. De inkább ne kapkodd el a dolgot.
2018. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha egyébként utánna nem valószínű, hogy találkozunk szerintetek akkorse kockáztassak? Igazából nem tudom érez-e egyáltalán valamit irántam, de nagyon jól elvagyunk, ez másoknakm is feltűnik. A lány kb fél éve van túl egy szakításon egyébként.
2018. jan. 11. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy és ő lány, vagy fordítva, akkor félreértelmezheti, de persze ki lehet, anyukád is mondta már neked gondolom :'D, jobb esetbe egy családba szeretik egymást az emberek ><
2018. jan. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!