Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Ezt nem hiszem el! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Ezt nem hiszem el! Ti mit gondoltok? 3hónapja beszélek msnen egy sráccal! 2szer randiztunk! Most msnen meg kiirta hogy **e*e*e* azt mondta találjam ki! Ez szeretlek szó volt!

Figyelt kérdés
Valahogy azért nem tudom elhinni, miért érezne ilyet?Még nem is ismer nem is járunk!
2010. ápr. 29. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
szerintem inkább az volt hogy nyekereg
2010. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

**e*e*e*


Ez nem lehet a szeretlek szó, mert az utolsó e betű előtt hiányzik egy csillag..így nem stimmel :D

2010. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Ki kell, hogy ábrándítsalak, a "szeretlek" nem jön ki.:D
2010. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Még nem is ismer, de már kétszer randiztatok? Azt nem tudom hogy csináltad, de mindegy xD amúgy szerintem beszéljétek meg. Ha neked is tetszik, járj vele, ha nem akkor vagy kezeld csak haverként, vagy koptasd le. Ennyi.
2010. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jaj de nyugi kijött csak lehagytam egy csilagot!!Meg ő is mondta hogy az volt!
2010. ápr. 29. 21:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Szeretem kijöhetett volna.
2010. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hónapja beszéltek, meg már 2x randiztatok is, akkor azért már ismeritek egymást valamilyen szinten. És miért ne érezhetné, hogy szeret? 3 hónap alatt már kialakulhat az emberben ilyen érzés simán. :D Egyértelmű, hogy járni akar veled! :)
2010. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

:) bárcsak igazad lenne!!

De nem tom úgy félek!!

Mert eddig volt egy 5éves kapcsolata abban a csaj megcsalta!Ő meg elkezdte hülyíteni a csajokat és egyik sem tart sokáig hetek vagy 1-2 hónap!

És félek hogy engem is szivat!

2010. ápr. 29. 22:05
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
SZERELEK :D:D:D:D:D:D
2010. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jaja. Téged is meg fog csalni. Vagy megdug és utána otthagy. Kemény az élet, szokni kell..
2010. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!