Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a fiú mit gondol/é...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiú mit gondol/érez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném segítségeteket kérni, hogy világosabban és reálisabban lássam a dolgokat.

Van egy fiú. 2016.októberében kezdtünk először beszélgetni facebookon, mindketten helyiek vagyunk. Én akkor a fiút ismertem névről, de valójában nem tudtam volna megmondani ha szembe jon az utcán, hogy ki ő valójában. Egy ideig chateltünk, egyszer találkoztunk egy buliba, de annyira a látványa sem fogott meg, hogy “hűhaa”, aztán abba maradt a beszélgetés. 2hét után írt, hogy mizu? Beszélgessünk, hiányoztam. Beszélgettünk, egyébként tipikusan az a mesélős fajta fiú, aki elmeséli hogy ő bizony mindent meg fog tenni érted stb. Aztán én szép lassan elkezdtem ragaszkodni hozzá, beleszeretni. Aztán amikor már érezte, hogy “megkaphatna” nem kellettem. Nem beszéltünk 2hónapig 2017.februárjában kezdtünk úhra beszélgetni. Szépen ment egy ideig, de utána ő elkezdett mesélni, egy általam nagyon jól ismert lányról, hogy hát ő mennyire szép tuti kavarni fog vele stb. Ahogy lett beszélgettünk, megint adta alám a lovat, aztán egy buliba lesmárolt, és azt mondta maradjunk barátok, erre nálam elpattant a cérna, és pofon vágtam. Utána valóban kavart a lánnyal, több mint 8hónapig a lány bántotta, játszadozott vele. 2017 novemberében megmondta a lánynak hogy inkabb ne keresse többet, nekem érdekes pont akkor romlott el a kapcsolatom, mint ez az összefüggés utólag kiderült. December 19.én a szülinapomon újra beszélni kezdtünk, elmondta, hogy megbánta, hogy a másik lányt választotta, nem lehet véletlen, hogy a horoszkópunk is mindenhol azt irta, hogy össze kellene jönnünk, hogy a mérleg és a nyilas nagyon összeillik. De egy ideig ô vacilált mert jóban van az exemmel, nem a legjobb barátok, de ilyenkor télen együtt fociznak. És aztán azt mondta, hogy 8hónap szenvedés után ő nem akar kapcsolatot, élni akar, korlátlanul bulizni, és nem elköteleződni, de közben azt is mondta, hpgy ettől ne távolodjunk el, mert nagyon fontos vagyok neki, sokat jelentek, és kavarjak én is mással, de lehet ha mással lát belefog szakadni a szíve, nem tudja. De egyelőre nem akar kapcsolatot. A mai napig beszélgetünk fb-n, néha találkozunk. Akkor beszélgetünk, de aztán sosem bírja ki, hogy ne csókoljon meg, vagy huzzon magához, ölelgessen, puszilgasson.


Ilyenkor mit gondol/érez egy fiú?

Én mit tegyek? Mindig is túl naiv és elnéző voltam vele kapcsolatban, mert ő a “gyenge” pont ha a szerelemről van szó.

Fiúk, ti mit gondoltok ilyen helyzetben? Lányok ti mit tennétek?

16L



2018. jan. 11. 23:46
 1/2 anonim válasza:
sajnos, tartalék vagy... tudja, hogy befűzhet, de nem igazán kellesz neki, úgy van vele, ha nem lesz senki, majd elővesz. Én pattintanám a helyedben. 27/N
2018. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jobban teszed, ha nagy ívben elkerülöd, ha jót akarsz magadnak.
2018. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!