Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mit gondol, érez a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondol, érez a srác?

Figyelt kérdés
Előre szeretném megköszönni, hogyha végigolvasod, és tudsz nekem segíti. Na szóval apukám és a barátja már réges-régen eltervezték azt, hogy én az apum barátjához megyek FÉRJHEZ (igen elég abszurd), teljes mértékben viccnek vettem, és a srác egyáltalán nem érdekelt, amíg nem találkoztunk. Szögezzük le az ország másik felén lakik. Kb. 400 km-re. Igazából ott is ment a cikizés, bonbont is kaptam mindent. Azóta a fiút ki sem tudom verni a fejemből. Mindenképpen fontosnak tartom elmondani hogy én voltam az aki először bejelölte, és a névnapja miatt én írtam rá kb. 2 hét múlva, és ebben a "beszélgetésben" kifejtettem azt, hogy én őt szeretném jobban megismerni. Erre pedig azt írta, hogy elég kétséges mert az ország másik vége, és lakhatnák közelebb, és a beszélgetésünknek ez után még pár mondattal lezárva vége lett. Amúgy a srác nem volt bunkó, és nem is írt hülyeséget, csak hát én már azzal a nagy távolsággal nem is foglalkoztam. Na szóval ezek után feltűnően lájkolgatott, születésnapomkor írt, posztjaimat rendszeresen megnézte. Tudom, hogy ezek a dolgok nem nagy dolgok, de teljesen össze vagyok zavarodva. Mert ha engem egy srác nem érdekel,akkor nem lájkolgatok meg stb.. Köszönöm előre is :)

2017. máj. 17. 20:30
 1/5 A kérdező kommentje:
*Az apukám barátjának a fiához (2. sor)
2017. máj. 17. 20:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eltervezték, úgyis lesz, jobb, ha beletörődsz ebbe:D
2017. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Feldobtad a napom :D Köszönöm:)
2017. máj. 17. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
nyílván érdeklődik, legalább beszélgessetek és hangolódjatok össze, aztán hátha megváltozik a véleménye a távolságról :D
2017. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Várhatok egy örökké valóságig mire ír :(
2017. máj. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!