Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valakivel volt már hasonló?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel volt már hasonló? Mit tegyek? 14/l

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akiben kb. minden olyan tulajdonság megvan, amit én utálok egy fiúban, mégis vonzódok hozzá. Az igaz, hogy nagyon helyes, meg amúgy velem rendes is, de pont olyan ember akit alap helyzetben elkerülnék. Ő mégis érdekel.. zavar ha más lányokkal van, és azon kapom magam, hogy őt bámulom órán stb.. egyszereűen szégyellem hogy nekem egy olyan bunkó, nagyképű srác jön be.. még abba is rossz belegondolni , hogy "tetszik". Mit csináljak? Mi a véleményetek erről az egészről? veletek volt már ilyen?

2018. jan. 12. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Olyan vagy mint az összes ostoba tini ribi...
2018. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

#1-es attól hogy valaki szerelmes? Ne szórakozz már.


Kérdező, hogy érted, hogy alaphelyzetben kerülnéd? Vannak zűrös ügyei, ivás meg ilyenek?

2018. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NAJO UGYAN EZ VOLT VELEM IS. Egyébként... Nekem ez az egész 2 évig tartott és nagyon depis voltam azért mert szerettem és nem akartam
2018. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

először is köszi a válaszokat!

1: azta tetszik valaki, mekkora egy p.csa vagyok köszi hogy szoltál!

2: nem iszik meg semmi, csak pl bekepzelt, ő elég ítélkező (melegek ellen stb) én meg nagyon nem..ezekre gondoltam

3: akkor örülök, hogy nem csak én vagyok így vele.. neked mi lett ennek az egésznek a vége?

2018. jan. 12. 23:01
 5/6 anonim válasza:
Szia! :) hasonló helyzetben vagyok ha gondolod írj :)
2018. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ismét én (5-ös)

Egyszer csak vége lesz, jó szerintem ha beszélsz róla nem nyomod el magadban.

2018. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!