Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a véleménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a véleménye rólam a fiúnak?

Figyelt kérdés

Suliban altalaban en szoktam odamenni hozza, de ma kétszer is ő jött oda, párszor láttam, hogy néz engem, mikor elindultam haza, láttam, hogy engem néz, ahogy megyek, aztán mikor odaneztem, elkapta a pillantását, egyre többet hulyul velem, ha valaki valami nagy baromságot mond, azonnal rám néz reflexből, mikor beszélünk, gyakran latom, hogy zavarban van (bár nem pirul el). Tesin sokszor csak ugy mellem állt, pedig máshol is volt sok hely. Bár masik pillanatban meg le se szart. (Viszont láttam néha, hogy a szeme sarkából felém tekint néha.) Figyeltem, ahogy más lányokkal beszél, es azt veszem észre, hogy ha más elkezd vele viccelni, ugyan egy-két szó erejéig ő is “benne van”, de aztán elmegy, viszont ha en kezdek hulyulni, utana egész sokáig elvan velem.


Ezek amúgy 3 nap alatt történtek, azóta vagyunk ilyen jóban, eddig többnyire csak en beszéltem neki. Nem lóg 0-24ben rajtam, legtöbbször a barátaival van, de a fentiek megtörténtek, szóval bármi lehet :D


Bocs, hogy hosszú lett, de köszönöm ha vegigolvastatok, es köszi a válaszokat! (Őszintén, legyszi)



2018. jan. 12. 21:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi, hogy ma láttam eleg sokszor, hogy mintha oda akarna jönni hozzam, vagy mondani akarna valamit, de utolsó pillanatban meggondolja magát.
2018. jan. 12. 21:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked, kezdeményezz nála minél hamarabb. Ha igy történtek a dolgok, a srác valószinű többet érez irántad, kár lenne kihagyni, ha neked is bejön..

Ne bízz abban, hogy a srác fog lépni először, mivel mi férfiak eléggé félünk az elutasitástól, többnyire félünk, hogy rosszul vesszük le a jeleket, és ezért nem merünk lépni. És egy kettő rosszul felmért jel csak elbátorit attól, hogy újra próbálkozzunk.


Nem szégyen az, ha te mész oda hozzá, légy magabiztos, és kérdezz rá. Sok sikert :)

17/f

2018. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!