Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyunk együtt a barátommal, de szerelmes vagyok másba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon stabil és biztonságos volt egészen idáig a kapcsolatunk. Megismerkedtem egy másik fiúval, aki jól néz ki, határozott, és az elejétől kezdve komoly érdeklődést mutatott felém. Nagyon szeretem a barátom, mindent tudunk a másikról,talán egy kicsit már elkényelmesedtünk, ami ellen próbáltam tenni de ő sajnos a kisujját sem mozdította volna az ügyért. A másik srác ezzel szemben tesz értem, de a jó külső miatt félek,hogy benne sem tudnék megbízni. Kezdek megőrülni, minden este pánikrohammal fekszem le aludni, a párom helyett az ő nevét mondtam ki éjszaka, és nem tudom mit csináljak. Tudom ha a barátom elhagyna belerokkannék, de így sem sokkal jobb a helyzet. Nem várok nagy életvezetési tanácsokat, csak ha esetleg volt már valaki ilyen szituációban, leírhatná a tapasztalatait!
2018. jan. 13. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer beültünk valahova iszogatni egy haverommal. Hasonló szituban voltam akkoriban, és ki is öntöttem a szívem ezügyben. :D

Elég sokat beszéltünk erről, aztán a mellettem ülő idegen srác megbökdösött, és kissé ittas állapotban mondott egy nagy igazságot. Valami olyasmi volt, hogy ha igazán szeretnéd az elsőt, akkor nem lenne második.

Akkor jót röhögtünk ezen, de van benne igazság. Így ez az én tanácsom neked is.

2018. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nagyon stabil és biztonságos volt egészen idáig a kapcsolatunk"

Nem volt stabil. Ha stabil lenne, nem kellene más. A következő mondattal kezded taglalni, miért is nem stabil, nem veszed észre?


"Nagyon szeretem a barátom, "

Nem.


",talán egy kicsit már elkényelmesedtünk, ami ellen próbáltam tenni de ő sajnos a kisujját sem mozdította volna az ügyért."

Ha nem tesz semmit, akkor mi a kérdés?


"Megismerkedtem egy másik fiúval, aki jól néz ki, határozott, és az elejétől kezdve komoly érdeklődést mutatott felém. "

Biztos egy bunkó kell, aki nem képes tiszteletben tartani más kapcsolatát?


"Tudom ha a barátom elhagyna belerokkannék, "

Ezt támaszkodásnak hívják. Az nagyon rossz,ha a barátod a belerokkanás ellenszere. A szeretet nem köthető ilyenekhez.


Mit tegyél? Szakíts. Ne a másik srác miatt. DE ezt ne tudja meg a másik srác, hanem idővel keres egy harmadikat. Egy megbízhatót, egy olyat, aki nem nyomul foglalt emberekre.

2018. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!