Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A "kiszemeltem" haverja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "kiszemeltem" haverja folyton a nyakunkon lóg. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy fiu,akivel “alakulóban” van a kapcsolatunk.Suli után mindig hazakísér,és folyton jön velünk a haverja,és még csak azt sem mondhatom,hogy azért mert ott van a “kiszemeltem”,mert akkoris hazakisér amikor ő hiányzik vagy éppen nem tud hazakísérni az edzése miatt.Rengeteget beszél..Persze kedves velem,meg minden,és nagyon próbál minket összehozni,szinte már megakarja helyettünk oldani ezt az egészet és folyton intézkedik,pedig már mondtam,hogy ne tegye.Pár napja a kiszemeltemtől megtudtam,hogy tetszem a haverjának,és nem szeretném,hogy bármit is félreértsen,és szeretnék néha kettesben lenni a kiszemeltemmel,vele pedig nem igazán,mert elég kínosan érzem magam ilyenkor.Multkor is voltunk Pesten csavarogni néhány baráttal,és ő is ott volt meg az a fiu is,aki tetszik,és akkor is eléggé nyomult,és már a barátnőimet is idegesíti,hogy nem veszi eszre magát..:/ ettől eltekintve aranyos.

Hogy tudathatnám vele,hogy szörnyen zavaró amit csinál?



2018. jan. 15. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ahelyett hogy őszinte lennél a kiszemelteddel vagy a haverjával a te problémádra a megoldás az áskálódás és az évekig tartó hallgatás. Ha vársz amíg nyit a kiszemelted akkor csak azt éred el hogy felszed valami csajt, neked meg marad a haverja és bevághatod a durcit
2018. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
,Ha a kanommal vagyok a pofád befogod, vagy betömöm'
2018. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De nem akarom rögtön rázúdítani ezt,mert nem olyan rég ismerkedtünk meg.

Utolsó,erre remélem nem vártál semmilyen felpontozást.

2018. jan. 15. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Várd meg míg a haverja nincs ott vagy elmegy valahova és utána induljatok el. xd
2018. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!